instagram.com/mccall.mitchell instagram.com/hilalekr

Horúce počasie udrelo v plnej sile. Ručičky na teplomeroch v posledných dňoch stúpli nad 30 stupňov a práve v týchto chvíľach je dôležitý nie len pitný režim a opaľovací krém, ale aj pokrývka hlavy, ktorá ťa zaručene ochráni pred nechceným úpalom. Toto sú 4 trendy pokrývky hlavy, ktoré toto leto nesmú chýbať ani v tvojom šatníku.

Doplnok, ktorý nielen chráni tvoju hlavu pred ostrým a nekompromisným slnkom, ale aj dokonalo doplní tvoj outfit. Môžeš ho nosiť pri mori, na kúpalisku, ale rozhodne ho môžeš skombinovať aj do mesta k letným, jemným šatám alebo k ležérnemu outfitu.

Je len na tebe, tvojej kreativite a správne zvolenému štýlu. Ako si vybrať ten najvhodnejší pre teba nie je ťažké. Inšpirácie ja na Instagrame neúrekom a tak stačí objednať ten, ktorý sa najlepšie hodí k tvojej osobnosti a štýlu obliekania sa. Ktorý z nich si vyberieš? 

1. Slamený klobúk

Už niekoľko rokov a stále hot letný doplnok. V obchodoch nájdeš rôzne typy, dokonca farebné prevedenia, ale aj materiály. Ako si ale vybrať ten správny? Tieto inšpirácie ti zaručene pomôžu, nájsť ten pravý pre teba a aj to, ako ho zladiť so svojim lookom.

2. “Rybársky” klobúčik

Malý látkový doplnok, aký sme nosili ako deti pri mori, či rybári pri chytaní. Hit, ktorý buď miluješ alebo nenávidíš. Tento rok sa mu však ušlo miesto aj v módnych reťazcoch a ležérny, športový, ale aj comfy kúsok dokonale doplní outfit do ozajstnej fashion bodky. Podľahneš aj ty trendu alebo ostaneš pri starej dobrej klasike tradičných klobúkov?

3. Látkový klobúk 

Aj napriek tomu, že nie je slamený, fashionistky naň nedajú dopustiť ani počas teplých letných dní. Máš bad hair day, nevadí, tento kúsok ti pomôže zamaskovať aj mastné či strapaté vlasy a určite ním nepokazíš žiaden dokonalý outfit.

4. Šiltovka 

Chlapčenský štýl, ktorý prevzali aj ženy. Trendy a originálny módny doplnok sa radí medzi obľúbené pokrývky hlavy mužov, ale aj žien a rôznych vekových kategórií. Zviazaný chvost, obyčajné tričko a krátke nohavice, k tomu šiltovka a tenisky. Jednoduchý look, ktorý je však pohodlný a stále hot. Či už je to baseball cap, truckerky, ktoré majú na zadnej strane sieťovinu alebo stará dobrá klasika s ohnutým šiltom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista