Guľaté pozadie bez námahy? S týmito pilates cvičeniami to dokážeš
Pexels/Pavel Danilyuk

Každá žena túži buď po obdarenom hrudníku alebo po guľatom pozadí. Do ktorej skupiny sa radíš ty? Pripravili sme si pre teba výber tých najlepších pilates cvičení, ktoré sú zamerané práve na zadok.

S nimi si ho vyformuješ aj bez námahy a potu, preto veríme, že si tieto tréningy rýchlo zamiluješ. Ak si chceš popri formovaní pozadia precvičiť aj bruško, vyskúšaj cviky z nášho staršieho článku. Leto sa blíži a ak sa nechceš na kúpalisku alebo na dovolenke hanbiť, mala by si s cvičením začať hneď.

Najrýchlejšie výsledky

V prvom videu nájdeš pomerne dlhý pilates tréning, do ktorého by si sa mala pustiť vtedy, ak chceš výsledky čo najrýchlejšie. Pravidelným precvičovaním sa dostavia do pár týždňov.

Pre čerstvé mamičky

Nezabúdame ani na mamičky. Toto oddychové cvičenie je vhodné po pôrode a vďaka nemu sa aj ako matka na materskej „dovolenke“ budeš cítiť príťažlivo a sebavedomo.

Rýchly, no efektívny tréning

Pamelu a jej videá si mohla zaregistrovať na začiatku pandémie. Jej tréning je krátky, rýchly a nabije ťa energiou. Nebudeš potrebovať nič, okrem podložky na cvičenie a odporových gúm.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness