Nela Pocisková a Filip Tuma
Instagram/pociskova.nela

Podobajú sa viac na ňu alebo na ich otca? Herečka a speváčka Nela Pocisková, si so svojím partnerom, taktiež hercom a spevákom, Filipom Tůmom, svoje súkromie strážia. Len výnimočne ukazujú na sociálnych sieťach kúsok z ich rodiny, a to najmä kvôli tomu, aby ochránili svoje deti. Tentokrát však Nela spravila výnimku.

31-ročná Nela a 44-ročný Filip tvoria krásny pár už dlhé roky. Ich vzťah sa začal už v časoch, kedy natáčali slovenský seriál Búrlivé víno, ktorý sa vysielal od roku 2013. I napriek menšej kríze je dvojica stále spolu.

Aj keď sa manželmi oficiálne nestali, netaja sa však tým, že svadba by mala prísť už čoskoro. Rodinka je však z nich už dávno.

Dvojica má totiž už 2 spoločné deti – syna Hektora, ktorý má 5 rokov a trojročnú dcéru Lianu. Aj keď Nela vystupuje verejne na Instagrame, ich tváričky si takmer vždy nechávala iba pre súkromný album. Najnovšie však spravila výnimku a na sociálnu sieť pridala ich spoločnú fotku.

Žiadna reklama iba čistá detská radosť,“ napísala k snímke, na ktorej sa deti tešia z nafukovacej šmýkačky. Fanúšikovia začali hneď v komentároch hádať, na koho sa podobajú. ,,Jej, ale sú veľmi pekní a šťastní. Máš krásne detičky. Celá mamina,“ vyjadrila sa Nelina sledovateľka.

Čo myslíš, na koho sa podľa teba podobajú viac?

zdroj: Instagram/pociskova.nela

Zdroj: Instagram/pociskova.nela

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News