Let's Dance turné

Tanečná horúčka na Slovensku nepoľaví ani po skončení aktuálnej 9. série fenomenálnej a divácky mimoriadne obľúbenej šou Let’s Dance. Televízia Markíza sa totiž rozhodla potešiť všetkých jej fanúšikov a na jeseň 2024 vyraziť s týmto celosvetovo úspešným formátom na veľkolepé turné po celom Slovensku.

„Let’s Dance patrí už od roku 2006 medzi najväčšie divácke hity TV Markíza a zakaždým ide o spoločenskú udalosť sezóny. Nie je tomu inak ani tento rok. Vypočuli sme preto priania naozaj obrovského množstva divákov, ktorí by si šou chceli vychutnať naživo a už túto jeseň Let’s Dance príde prostredníctvom televízie Markíza priamo do ich regiónu a postará sa im o nezabudnuteľný zážitok. Skutočne je sa na čo tešiť,“ prezradil Michal Borec, riaditeľ Centra marketingu skupiny Markíza.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Let’s Dance ponúkne aj na turné všetko to, čo diváci na tejto šou tak milujú – skvelé výkony celebritných aj profesionálnych tanečníkov, nezabudnuteľné vtipné hlášky porotcov a sprievodné slovo obľúbených moderátorov TV Markíza. Toto a ešte omnoho viac si budú môcť fanúšikovia užiť už túto jeseň naživo v mestách po celom Slovensku.

Štart predaja vstupeniek a prvé mestá, do ktorých zavíta jesenné turné Let’s Dance, budú odtajnené už túto nedeľu, 28. apríla 2024, počas televízneho priameho prenosu tanečnej šou.

TV Markíza túto jar prináša už 9. ročník tanečnej šou, ktorá je každú nedeľu suverénne najsledovanejším programom na celom trhu. Vzniká na základe licencie podľa pôvodného formátu Strictly Come Dancing z dielne BBC Studios, ktorý už bol úspešne predaný do viac než 60 teritórií po celom svete pod distribučným názvom Dancing with the Stars.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News