Instagram/domicibulkova/trochu_inak_s_adelou

Po piatich rokoch čaká Slovensko opäť tanečný ošiaľ. Na televízne obrazovky sa vracia obľúbená šou Let´s Dance, v ktorej svoje pohybové zručnosti predvedie množstvo našich celebrít. Televízia Markíza najprv odhalila meno jednej súťažiacej, teraz divákom predstavila aj ďalších dvoch zúčastnených. Zo známej dvojice si však nezatancuje ani jeden z nich.

Každý týždeň sa tak budeme pozerať na to, ako sa známi Slováci popasujú s úlohou naučiť sa vybranú choreografiu a prebojovať sa so svojím výkonom až do finále.

Poslednýkrát bola táto súťaž u nás vysielaná v roku 2017, moderoval ju Martin Rausch, prezývaný Pyco, a Adela Vinczeová. Túto zohranú dvojku však v novej sérii neuvidíme.

Podľa najnovších informácii bude tentokrát hostiteľom večera iba jeden človek. Zo súťažiacich je známe a potvrdené iba jedno meno – účasť v šou prijala ako výzvu naša najúspešnejšia slovenská tenistka, Dominika Cibulková.

Markíza najnovšie odhalila aj ďalšie dve mená. Ide o veľmi známy slovenský pár, ktorý však nebude tancovať, ale svoje úlohy si podelia pri moderovaní a porotcovaní. Tušíš, kto bude novou tvárou Let´s Dance?

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News