vinczeovci

Jeden z najkrajších párov šoubiznisu má dôvod na radosť. Adela a Viktor Vinczeovci sa tešia z novinky, ktorú nedávno oznámili. Podľa zistení Plus jeden deň sa adopčný proces môže čoskoro skončiť.

Manželia čakali v poradovníku asi tri roky, kým úspešne adoptovali svojho vytúženého synčeka. Majú zvyk chrániť si svoje súkromie, a preto, kým adopčný proces nebol ukončený, si svojho synčeka strážili a neukazovali ho verejnosti.

Je oficiálny koniec?

I keď sa schyľuje ku koncu celého procesu, nedá sa predbiehať. Opatrnosť je vždy prvoradá a manželom to nerobí problém. Naopak, sú radi, že strážia súkromie malého chlapčeka.

Dúfali sme, že sa to ukončí v prvej polovici roka 2024, ale stále nevieme kedy, lebo nemáme ešte termín pojednávania. Všetko pokračuje, nazval by som to, po starom. Nesústreďujeme sa na to nejako zásadne. Malý je super, nie je ani priestor na to, aby sme nad tým premýšľali, či máme všetky papiere ukončené. Dúfame, že to dobre dopadne, ale zároveň sa tým vôbec nestresujeme,“ uviedol Viktor pre Plus jeden deň.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze)

Riziko už nehrozí

Dôvod pre radosť sympatickej rodinky je hlavne to, že biologická matka ich synčeka sa už vo veľkej miere nemá právo ozvať. Riziko sa tak minimalizuje.

„V tejto fáze by malo byť to riziko už úplne minimálne. Už je to v takom stave, že by sa muselo niečo zásadné stať na našej strane, a to sa nestane. Posunuli sa nejaké procesy, ale stále to nie je ukončené. Nemá napr. ešte naše priezvisko. To bude posledný krok, len zatiaľ nevieme povedať, kedy to bude,“ povedali pre Plus jeden deň.

Kto stráži chlapčeka?

Adelka je aktuálne primárny rodič. Je na ňu extrémne nadviazaný. Je z toho viac vyčerpaná, lebo jej niekedy neviem pomôcť. Kým neodíde niekam preč, malý chce len mamu a mamu,povedal Viktor.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze)

Vinczeovci momentálne pôsobia v šou Let’s dance, a tak je otázka, kto stráži ich dieťatko na mieste. Pre Plus jeden deň priznali, že každú nedeľu trávi u svojich starých rodičov z Viktorovej strany, no tento rok sa striedavo uvidí aj s Adelinými rodičmi.

Viktor dodal, že koniec celého procesu by mohol byť už na jar tohto roku. My, samozrejme, rodičom držíme palce, aby všetko dobre dopadlo.

Zdroj: Plus jeden deň

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News