Adela a Viktor Vinczeovci

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Zdá sa, že manželia Viktor a Adela Vinczeovci utajili aj druhé dieťatko v ich rodine. Podľa Šarmu sa ale chlapček narodil už skôr, čo potvrdil aj moderátor Televíznych novín, ktorý sa stal hrdým strýkom. 

Moderátori Adela a Viktor si svoje súkromie snažia strážiť, preto všetkých prekvapili, keď vysvitlo, že sa dali dokopy. Ich nečakané zásnuby sa udiali priamo pred kamerami Telerána a svadby mali tiež dve.

Manželmi už sú 6 rokov a obaja sa túžili stať rodičmi, no nedarilo sa im. Na pílu tlačiť nechceli a tak tomu nechali voľný priebeh. Napokon sa však rozhodli, že si bábätko adoptujú a po rokoch čakania si minulý rok v decembri konečne zobrali domov vytúžené dieťatko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze)

Vinczeovci utajili ďalšie bábätko v rodine

Keďže adopčný proces ešte ani zďaleka nie je na konci, svojho potomka si Vinczeovci musia chrániť, neukazovať ho a nehovoriť o ňom detaily na verejnosti.

Ešte predtým do rodiny však bábätko pribudlo. Na jeseň porodila chlapčeka Viktorova švagriná Dominika jeho bratovi Tomášovi. Moderátor sa tak stal strýkom.

„Mám synovca Tomáška, ktorý sa narodil v rovnaký deň ako Adelka, to znamená, že budeme v rodine oslavovať 12. októbra dvoje narodeniny, čo ja, ako manžel a strýko, považujem z pohľadu zabúdania a darčekov za prvotriedny benefit,“ povedal Viktor pre Šarm a dodal, že o vtipné a neopakovateľné momenty v rodine teraz nemajú núdzu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze)

„Naše bábätká sa už, samozrejme, socializovali. Ak si odmyslíme nejaké neúmyselné pokusy o facky a vyškriabané oči, hodnotím ich interakcie do budúcna ako veľmi kamarátske,“ dodal.

Zdroj: Šarm

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News