Instagram/viktorvincze

Určite vieš, že moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová má pod palcom reláciu Silná zostava v RTVS, ktorá sa vysiela každý štvrtok. Témou poslednej časti boli adopcie. Na pokec si teda pozvala aj Adelu Vinczeovú, ktorá sa so svojím manželom netají tým, že sú v adopčnom procese. Okrem nej sme na televíznych obrazovkách mohli vidieť aj známu komičku Simonu Salátovú. 

Adela a Viktor Vinczeovci patria medzi najznámejšie páry na Slovensku. Manželmi sú už skoro 5 rokov, netaja sa ničím zo svojho života a súkromie bez problémov zverejňujú na sociálnych sieťach. Mohla si sa teda ľahko dopočuť aj o tom, ako sa zoznámili a ako prebiehalo ich randenie.

Na pretras sa dostali aj citlivejšie témy, o ktorých manželia hovoria otvorene. Istý čas v médiách kolovali klebety o tom, že moderátorka je tehotná. Potom sa však rozprávalo o tom, že pár nemôže splodiť bábätko, a preto sa dal na adopciu. Potvrdili však iba to, že sa práve nachádzajú v adopčnom procese.

Dieťa jej ku šťastiu nechýba

Každá žena raz rozmýšľala o tom, čo by bolo, keby nemohla mať deti a veľmi by ich chcela. Po všetkých úvahách umelého oplodnenia a nápravy svojho genetického materiálu si adopciu zvážila ako úplne poslednú možnosť. Každý predsa chce mať svojho biologického potomka. Zozačiatku tak premýšľali aj Vinczeovci.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News