Adela Vinczeová

Podľa portálu EMMA najznámejšia slovenská moderátorka Adela Vinczeová podstúpila estetický zákrok. Vraj si nechala vyhladiť vrásky a tá premena je viac než očividná. Je to však naozaj tak? Pozri sa na to aj ty a posúď to sama.

Nos si zmeniť neplánuje

Na Slovensku niet človeka, ktorý nepozná vtipnú a energickú moderátorku Adelu Vinczeovú. Netají sa tým, že miluje prirodzenosť a aj svoj špecifický nos. Už niekoľkokrát však povedala, že si ho vylepšiť nedá. Je s ním viac než spokojná. Nedám si ho urobiť, lebo je mi s ním dobre a všeličo ním v živote včas vycítim,“ zažartovala svojho času pre Emmu. 

Adela Vinczeová
zdroj: Instagram/trochu_inak_s_adelou

Zástup fanúšikov ju sleduje na Instagrame. Svoj osobný profil naposledy použila v roku 2017. Tam si nazbierala 27-tisíc followerov. Profil s názvom Trochu inak s Adelou ale sleduje viac ako 100-tisíc ľudí a tam je Adela aktívna najviac.

Adela Vinczeová sa vraj dala vylepšiť

41-ročná blondínka je na televíznych obrazovkách neustále vysmiata. Dôvodom je aj to, že ona sama srší humorom a preto niet divu, že sú jej relácie také sledované. A možno aj to je dôvodom, prečo si dávnejšie dala vylepšiť úsmev.

Adela Vinczeová
zdroj: Instagram/trochu_inak_s_adelou

Podľa portálu EMMA teraz vraj Adela Vinczeová podstúpila iný estetický zákrok. Nechala si vyhladiť vrásky a tá premena je očividná. „Musíme uznať, že to bol krok správnym smerom a vyzerá naozaj báječne,“ píše sa v jednom z článkov. Pozri sa na tú premenu aj ty a môžeš to posúdiť.

Adela Vinczeová
zdroj: Instagram/trochu_inak_s_adelou

Čo povieš, je naozaj tá zmena taká očividná alebo si si vôbec nevšimla a ani ti nenapadlo, že sa Adela dala vylepšiť?

Zdroj: EMMA

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News