instagram/viktorvincze

Inšpiratívna, elegantná s poriadnou dávkou humoru, ktorý ocení zrejme každý. Áno, i tak by sa dala opísať jedna z najznámejších slovenských moderátoriek Adela Vinczeová. Len nedávno si ostrieľaná televízna stálica vytvorila účet na Instagrame, kde ju už teraz sleduje viac ako 40-tisíc fanúšikov.

A nie je sa vlastne ani čomu čudovať. Jej príspevky sú zaujímavé. Rovnako tak aj jej nedávny, ktorý dokonca vyvolal „instagramové šialenstvo“ a množstvo komentárov od samotných priaznivcov. Nuž, na svedomí to má najmä jeden detail na jej tvári.

Na jej profile nájdeme množstvo záberov, či už z práce alebo zo súkromia, fanúšikovia v nich nájdu vždy viac ako len obyčajnú fotografiu. Avšak nedávny záber sa tak trošku vyníma od ostatných. Totižto Adela Vinczeová zverejnila snímok, kde plače! Slzy na jej tvári rozhodne nejde prehliadnuť. Odkryla tak svoj nevšedný rituál, ktorý zaviedol jej manžel a taktiež moderátor v jednej osobe Viktor Vincze. Ak Adelu pochytí plakať kvôli absurdnostiam, Viktor to jednoducho odfotí.

,,Je to veľmi ozdravné fotenie, lebo si s odstupom a smiechom uvedomujem absurdnosť svojho správania. Na tejto fotke napríklad plačem preto, lebo mi nešiel golf! Na moju obhajobu – kto občas hráva, možno pochopí. Ale ruku na srdce, koľkokrát plačeme nie zo srdca, ale z ega?” pýta sa moderátorská hviezda na Instagrame.

,,Ženy rady hovoria, že sú citlivé. Nuž, má to svoje jemné odtiene. Muži nikdy nebudú citlivo reagovať na náš plač, ak vychádza z ega, zo sebaľútosti alebo ak ho v hádke používame ako manipulačnú zbraň. Nebojte sa, keď prežívam skutočný smútok alebo dojatie hoci aj z reklamy s jahniatkom, dočkám sa objatia bez dokumentačného fotenia,” dodáva na záver.

Snímok vyvolal hŕbu komentárov, a tak fanúšikovia neváhali, a taktiež sa podelili, že i oni mávajú chvíľky, kedy ich dokáže rozcitlivieť maličkosť. A ako si na tom ty? Tiež ťa dokáže rozplakať absurdnosť?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News