Keby všetko záležalo len od autorky knižnej série Twilight s upírskou tematikou Stephenie Meyer, niektorých hercov by sme asi len ťažko videli na obrazovkách. Či by sme však videli lepšiu alebo horšiu verziu, o tom môžeme len diskutovať. Vieš, koho chcela autorka? Ak si zvedavá, čítaj ďalej, tento zoznam zverejnil zahraničný portál Screenrant!

Steven Strait ako Jacob

Práve herec Steven Strait bol podľa autorky úspešnej ságy Twilight presne to, čo si vyžadovala postava vlkolaka Jacoba. Jedine, čo nakoniec rozhodlo, že ju neobsadí bolo to, že sa zdal až príliš zrelý a dospelý. Preto mala v zálohe aj ďalšieho herca, ktorým bol Tyler Posey.

Charlie Hunnam ako Carlisle Cullen

Stephenie Meyer bola presvedčená, že hlavu upírskej rodiny by perfektne sadla hercovi Charliemu Hunnamovi, ktorý mimochodom patrí medzi tých najobľúbenejších. K tomuto presvedčeniu ju uistil jeho fantastický výkon v The Life and Adventures of Nicholas Nickleby, kde hral hlavnú úlohu. Stopku jej napokon dalo to, že poväčšine Charlie odmieta hrávať vo filmoch s upírskou tématikou.

John C. Reilly ako Charlie Swan

Čakali by si, že na zozname kandidátov patril aj herec John C. Reilly, nominant na Oscara? Samotná autorka verila, že by na obrazovke mohol vyzerať absolútne skvele. Nakoniec však túto rolu nezískal. Ďalšími kandidátmi boli i Adam LeFevre, či Vincent Vaughn. Adam LeFevre upútal zase jej pozornosť úlohou Damona Bradleyho v Only You.

Joanna Krupa ako Rosalie Hale

Pri tejto možnosti bola autorka istá, že rolu by mala získať známa modelka s poľskými koreňmi Joanna Krupa. Túto ženu jednoducho videla v postave Rosalie. A vieš koho chceli nakoniec vidieť v tejto postave fanúšikovia? Oliviu Wilde.

View this post on Instagram

Mood when your internet is down 😤

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Daniel Cudmore ako Emmett Cullen

Herec Daniel Cudmore mal pôvodne stvárniť filmového fešáka brata hlavného upíra Edwarda. Síce kompetentní a zodpovední za obsadenie hercov zobrali do úvahy aj názor samotnej autorky, nakoniec sa však rozhodli pre iného svalnáča. A čo tvoj názor, si spokojná so súčasným obsadením?

Zdroj: screenrant.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.