Komička Simona

Sto ľudí, sto chutí! A na to práve prichádza aj Komička Simona Salátová, ktorá aktuálne hviezdi vo vlastnej šou „Simona: Donaha“. Fanúšikovia sa ale po premiére rozdelili na dva tábory. Niekto s jej humorom súhlasí a niekto nie. Diváci sa dokonca na Facebooku a Instagrame TV Markíza pustili aj do urážok na Simoninu adresu. A spôsobili to vtipy o slovenskej speváckej legende.

Na Voyo si už vyše dvoch týždňov môžeš vychutnávať komediálny špeciál, ktorej hlavnou postavou je práve komička Simona. Jej hviezda v poslednej dobe stúpa stále nahor.

Simona Salátová
zdroj: Instagram/simonacomedy

Splnil sa jej sen

Prvá hodinová časť stand-up comedy Simona: Donaha bola bohatá na svojský humor známej komičky. A Televízia Markíza sa na svojich sociálnych sieťach rozhodla zverejniť práve úryvok zo šou, ktorý komičke možno dokáže znížiť na popularite u niektorých ľudí. Robila si v ňom žarty na adresu Joža Ráža, čo sa viacerým fanúšikom nepáčilo.

„Viete, na čom vyrastali tí chlapci? Na Eláne. A to sú texty… To sú také texty, že Jožo Ráž musel tak žmúriť nad tým očko, že mu to ostalo, normálne,“ povedala vo svojom špeciáli komička Simona.

Simona Salátová
zdroj: Instagram/simonacomedy

Komička Simona pod paľbou kritiky

Pod videom sa na Facebooku ihneď rozprúdila debata. Medzi pochvalnými komentármi sa ale objavili aj hanlivé. Fanúšikovia sa začali búriť a obraňovať svoju spevácku legendu.

„No akože… Sranda je sranda… Ale ozaj to nemusela, že s tým očkom… Prežil si nie najlepšie časy, skoro umrel… No ozaj, toto nie,“ napísal jeden z fanúšikov.

„Bola mi sympatická, ale vysmievať sa z niekoho, kto má následky po autonehode, je úbohé. Moja zlatá Simona, ty Jožovi Rážovi nesiahaš ani po členky,“ pridal sa ďalší.

Komentáre na Facebooku
zdroj: Facebook/Televízia Markíza

Ani na Instagrame nie sú komentáre na Simoninu adresu pod videom lichotivé. Niekoľko fanúšikov dokonca zaútočilo na jej vzhľad a postavu. A komentáre veru nenabrali pozitívny smer. Dokonca tých negatívnych je tam ešte viac ako na Facebooku.

„Asi už zabudla, ako vyplakávala za jednu fotku od Rytmusa. A všetci naokolo s ňou. Ale keď sa robí sranda z niekoho druhého, to už je v pohode. To už nie je body shaming zrazu,“ poukázal jeden z fanúšikov na nedávnu kauzu s raperom, o ktorej sme ti písali aj my.

„Robiť si srandu z tragédie iného, nehody… To nie je humor, to je tvoja tragédia,“ pridal sa k nemu ďalší divák Markízy.

Komentáre na Instagrame
zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial

A čo na to hovoríš ty? Prehnali to fanúšikovia podľa teba alebo by si reagovala takisto?

Zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial, Facebook/Televízia Markíza

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News