Instagram/rytmusking, simonacomedy

Chýba mu pozornosť alebo len nevie čo od radosti? V posledných dňoch v šoubiznise zarezonovalo účinkovanie Dominiky Cibulkovej v diskusnej relácii Silná zostava. Stand-up komička Simona ju nešetrila a povedala jej veci, ktoré si myslí aj veľa ďalších Slovákov. K téme sa rozhodol vyjadriť aj Rytmus.

No radšej mohol ostať ticho, lebo z jeho úst vyšli zase raz len samé urážky, žiadna konštruktívna kritika. Raper sa pustil do Simony a jej výzoru. Vo svojom príbehu na jej adresu napísal: „Ľudkovia, buďme spolupatriční. Načo si kupovať jedny veľké šaty, keď z nich môžeš ušiť šaty pre 20 bezdomovcov.“

zdroj: Instagram/rytmusking

Urážať niekoho za jeho postavu a za to, ako vyzerá, je veľmi prízemné. Najmä ak sú tieto urážky určené žene. Rytmus by mohol mať voči ženám aspoň nejakú úctu a nemal by sa snažiť takýmto spôsobom si získavať pozornosť. Mnoho žien má pre svoj výzor komplexy a takéto narážky im vôbec nepomáhajú, práve naopak. Budú sa preto cítiť ešte horšie, pretože sú si vedomé toho, že nemajú dokonalú postavu hodnú modeliek.

Simona však zase raz nesklamala a zachovala sa tak, ako by si možno nečakala. Namiesto toho, aby ho zbytočne urážala, zase len povedala to, čo si asi myslia viacerí. „Rytmus kedysi skladal piesne pre tých, ktorí sú dole. Už chápem prečo. Lebo on tam ostal. Absolútna hanba a úbohosť,“ napísala na svojom Twitteri.

 

Simony sa zastal aj jej priateľ, tiež stand-up komik Joe Trendy. „Som hrdý na svoju priateľku. Len povedala, čo si myslí a ako to cíti. Nezľakla sa “veľkého” mena, ako asi mnohí čakali. A možno len povedala to, čo by jej najradšej povedali viacerí, možno zdravotníci. Nemusí sa jej názor páčiť každému, je to úplne prirodzené. Spoločnosť sa na pár dni rozdelí, bulvár sa vyblázni a ide sa ďalej. Bude to mať kratšiu životnosť ako Verešovej po*no.

Primitívne útoky od fake profilov, lebo sa hanbia ukázať pravú identitu, ale aj od pár ľudí so silným výtlakom, ktorým unikla pointa, lebo však nikto tu nemá právo hovoriť niečo, čo sa nám nepáči. Taký je život. Vážim si tvoju nebojácnosť, to aká si skvelá matka, priateľka, komička a ľudská bytosť. A všetko,“ odkázal Simone vo svojom príspevku.

Je krásne vidieť, že Simona má podporu nielen od svojich fanúšikov, ale práve od svojich najbližších. Čo si o týchto urážkach myslíš ty? Tiež si podľa teba mohol Rytmus takúto poznámku odpustiť?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News