Po tom, čo sa Dominika Cibulková zúčastnila diskusnej relácie na RTVS, ktorá bola venovaná téme Za okres sa nedostaneme, no exotika v zahraničí ešte do nedávna povolená bola, strhla sa na sociálnych sieťach vlna diskusie a kritiky.

Práve Dominika bola nedávno skritizovaná za prednostné očkovanie a exotickú dovolenku, s ktorou sa chvália na sociálnej sieti. Všetkých teda zaujímalo jej vyjadrenie a názor na túto tému. Bývalú 31-ročnú tenistku si podala najmä komička Simona Salátová, ktorá v relácii predstavuje hlas obyčajného ľudu.

Po odvysielaní sa verejnosť rozdelila na 2 tábory – ten, ktorý chválil komičku za odvahu hovoriť veci priamo, a ten, ktorý sa zastal Dominiky. Na obrazovke bolo vidno, že Dominike je diskusia nepríjemná, no nenechala sa zložiť. Na druhý deň sa však k veci vyjadrila po svojom.

V instagramových príbehoch zverejnila niekoľko rekacií od fanúšikov, ktorí na diskusiu reagovali a poslali jej podporné slová. Po nich uverejnila aj svoju reakciu: Nie neodišla som v slzách, pretože na to nebol najmenší dôvod, ako dneska informujú médiá, odišla som so vztýčenou hlavou a absolútne si stojím za vecami, ktoré som povedala,“ napísala.

Ďalšie slová smerovala aj na komičku, ktorá do nej rýpala: Len je pravda, že mi občas došli slová k nemiestnym poloargumentom pani v zelenom a občas som sa cítila nie ako v ‚intelektuálnej‘ diskusnej relácii, ale ako v krčme tretej cenovej skupiny. Držím palce, aby vydržala na obraze čo najdlhšie.“

zdroj: instagram/domicibulkova

Krátku reakciu nakoniec pridala aj samotná Simona, ktorá taktiež prezdieľala správy, ktoré chválili jej stranu. K poslednej fotografii pridala popis: „Končím s riešením tejto pani v mentolovom, lebo ona je naozaj v inom svete a ako hovorila moja starká: komu niet rady, tomu niet pomoci.

Na ktorú stranu z tejto diskusie sa prikláňaš ty?

zdroj: instagram/simonacomedy

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.