Instagram/domicibulkova

Jej dlhoročné úspechy ju priviedli do sveta šoubiznisu a verejnosť sleduje jej život nie len cez jej Instagram, ale aj vďaka médiám. Naša najúspešnejšia bývalá tenistka, Dominika Cibulková, však ukazuje svoju doposiaľ nepoznanú tvár v šou Let’s Dance. Okrem toho, ako jej to ide na tanečnom parkete, sa diváci vďaka televízii Markíza dozvedajú viac aj o témach, ktoré nie vždy rozoberala nahlas.

V nedávnom rozhovore 32-ročná Domi priznala, že sláva je komplikovaná a prišla s jej úspechmi prirodzene. „Ja som nikdy nehrala tenis s tým zámerom, aby som bola slávna. Mala som úplne iné ciele a to športové. To, čo s tým potom prišlo, bolo veľakrát príjemné, ale nebolo to, že by som chcela byť úspešná tenistka kvôli tomu, aby som bola slávna,“ začala na úvod.

Jej známe meno a životný štýl jej priniesli nie len množstvo fanúšikov, ale aj neprajníkov, ktorí ju teraz môžu spoznať po inej stránke.

Sláva má určite odvrátenú stránku, ale ja sa na to nemôžem sťažovať. Keď stretávam ľudí na ulici, väčšinou im vyčarím úsmev na tvári. Ja sa vždy s každým rada odfotím a prehodím pár slov, lebo sa viem do toho vžiť, keď niekto stretne niekoho, ako keby som ja stretla DiCapria, tak asi odpadnem,“ rozhovorila sa o tom, že má pochopenie pre fanúšikov.

Prezradila, že už počas svojej kariéry zažila nepríjemné chvíle, ale vždy sa snažila byť silná nie len ako športovkyňa, ale aj osobnosť. Vďaka tomu sa netrápi každou negatívnou informáciou, ktorú o nej verejnosť zdieľa. Ale aj ona prežíva emócie, ktoré ľudia nevidia.

Som žena. Aj ja som citlivá, mám svoje slabé stránky aj chvíľky, ale nechávam si ich pre seba. Je to moje súkromie a takéto veci, svoju zraniteľnosť nesharujem. Mám pocity, len to na sebe nedávam verejne znať,“ priznala sa pred kamerou.

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News