reprofoto RTVS/Silná zostava, Instagram/silnazostava_official

Veronika Cifrová Ostrihoňová prijala pracovnú ponuku na moderovanie diskusnej relácie Silná zostava na RTVS. Vysiela sa naživo každý štvrtok a posledný diel bol venovaný exotickým dovolenkám v zahraničí. Prijatie do relácie prijala aj Dominika Cibulková, ktorú verejnosť poriadne skritizovala za jej dovolenku na Maldivách

Dominika opakovane povedala, že túto dovolenku plánovali a keďže cestovanie zakázané nebolo, rozhodli sa odísť. Išlo dokonca o spoluprácu, keďže mala propagovať hotel v rezorte, v ktorom sa nachádzali. Bolo by podľa nej nečestné a pokrytecké, ak by na dovolenku odišla a tvárila by sa, že je na Slovensku. V lietadle bola s viacerými Slovákmi, ktorí tak či tak videli, že odchádza preč.

Do Dominiky sa pustila predovšetkým Simona Salátová, ktorá v diskusnej relácii zastáva hlas ľudu a zastávala sa všetkých obyčajných ľudí, ktorí si takúto dovolenku napríklad nemôžu dovoliť. „Vieš, mne to príde úplne absurdné, že sa o tom rozprávame na pozadí toho, že ľudia, ktorí celý život makali a odvádzali dane na Slovensku, zomierajú osamelí v nemocniciach. Prepáč, ja iba nechápem, ako je možné postovať fotky ohľadom prírody z Malediv. Ako sa cítiš pri tom?“ nenechala Simona na Cibulkovej nitku suchú.

„Ja sa pritom cítim úplne normálne. Samozrejme, že som vedela, že budú rôzne názory, vždy sú dva tábory. Vnímala som to tak, že nič zlé nerobím, nič neporušujem,“ oponovala jej naša najlepšia tenistka. To však Simone nestačilo a rypla si do Dominiky ešte viac „Keď tu bude hladomor, dúfam, že nám budeš fotiť večere. Naozaj nechcem byť drzá, len stretávam priateľov, ktorí majú starých rodičov v strašných situáciách, a toto, táto obhajoba mi nepríde dostatočná,“ dodala stand-up komička Simona.

Na Dominike bolo vidieť, že tieto slová sa jej nepočúva ľahko a vyzerala, že má v očiach slzy. Keďže išlo o živé vysielanie, musela si aj ona sama dávať pozor na to, čo povie. Ak si túto reláciu nevidela, môžeš si ju pozrieť v archíve RTVS.

Zdroj: archív RTVS/Silná zostava

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News