Instagram/simonacomedy

O stand-up komičke Simone si už určite zistila, že nemá problém povedať aj veci, ktoré nie sú na prvý pohľad pekné. Servítku si pred ústa nedáva a práve to je jeden z dôvodov, prečo ju majú ľudia tak radi. Vo svojom poslednom príspevku na Instagrame otvorila tému, o ktorej sa tiež nahlas nehovorí veľmi často.

Ak Simonu sleduješ, určite vieš, že si začiatkom mája zaobstarali rozkošného psíka, ktorému dali meno Billion. Ak si niekedy mala šteniatko, zaiste si sa stretla s tým, že chvíľu trvá, kým ho vychováš tak, ako by si chcela. On sa chce hrať, možno ti niečo aj roztrhá a urobí po byte zopár mláčok. Keď sa však pozrieš do jeho úprimných očí, zrazu ťa prejde všetok hnev. A podobné pocity zažíva momentálne aj komička.

„Máme teda toho psa. Billiona. Meno má podľa toho, koľko nás o chvíľu bude stáť veterinár. Na začiatku to bol môj nápad. Tlačila som, búšila, nech to je čo najskôr. Tri útulky mi nedali 5 psov. Poslala som aj fotky z výletov a misku, ktorú som kúpila vtedy ešte fiktívnemu psovi. Je možné, že tí ľudia z útulku dnes stoja pri všetkých mojich priateľoch a nahlas skloňujú vetu: JA SOM TI TO HOVORILA,“ začala Simona svoj úprimný príspevok.

„Nie je to ľahké. Mám dva nové mopy, menej času na seba, polovicu z niekdajšej Teovej náklonnosti a spotrebu toaletného papiera sťa internát. Môžete ma nenávidieť, ale racionálne vyhlasujem, že to bola po mojej prvej svadbe druhá najväčšia chyba v mojom živote. Ale tá chyba za mnou stále behá, má také zvláštne polo ľudské oči, chrápaním mi pripomína môjho milovaného partnera a keď prídem domov, tak sa teší. Začínam mať tú chybu trochu rada a až toho sa bojím,“ uzavrela komička svoje trampoty so psíkom.

Možno ti to príde ako sťažovanie, no ak máš doma psíka, určite vieš, o čom Simona hovorí. Veľa ľudí nevidí, že so starostlivosťou o psa sú spojené aj takéto problémy. Z toho dôvodu sú útulky preplnené. Ľudia po pár dňoch strácajú nervy a psov sa „zbavia“. Neuvedomujú si totiž, že pes nie je hračka, ale treba sa mu celé dni venovať.

Možno by si čakala, že v komentároch sa nájdu hejteri, ktorí by začali na Simonu kvôli jej slovám útočiť, no stal sa presný opak. Mnoho fanúšikov jej dalo za pravdu. „Máš úplnú pravdu a práve preto je veľa psíkov na ulici a v útulkoch.. lebo každý vidí psíka.. ťuťu muťu.. ale tej roboty a peňazí, to každému dochádza až potom. Ale keď bude starší a naučený, bude to radosť iná 🙂 a tej lásky čo dá,“ znel jeden z komentárov pod príspevkom, ktorý upozornil na problém slovenských útulkov.

zdroj: Instagram/simonacomedy

Podobnú skúsenosť momentálne prežíva aj moderátorka Miriam Kalisová, ktorá si tiež zaobstarala šteniatko. „Ja som mala teraz pred pár dňami podobnú krízu s naším 10-týždňovým šteňaťom… pozerám, že si ideme podobnú linku,“ Miriam zdieľala svoje pocity s komičkou. A určite to poznajú mnohí ľudia, ktorí majú doma štvornohého najlepšieho priateľa. Začiatky (minimálne prvý rok) sú ťažké, ale stojí to za to.

Je naozaj skvelé, že Simona otvorila aj túto tému, ktorá možno niektorým ľuďom otvorí oči. A niektorým možno pomôže pri rozhodovaní, či sú na nového člena domácnosti pripravení alebo nie.

Aký máš názor na túto tému? Súhlasíš so Simonou, že to nie je ľahké?

Zdroj: Instagram/simonacomedy

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News