Rytmus a Simona Salátová
Instagram/jasmina_alagic/simonacomedy

Že by po čase zmenil názor? Minulý rok prebehla v šoubiznise veľká kauza, do ktorej sa chtiac-nechtiac zaplietli mnohé známe osobnosti. Azda najväčšiu kritiku si vtedy odniesol raper Rytmus, ktorý urazil komičku Simonu Salátovú. V nedávnom rozhovore Real Talk jej však poslal prekvapujúci odkaz.

Všetko to začalo u našej úspešnej bývalej tenistky, Dominiky Cibulkovej. Tá sa počas prísneho lockdownu nechala prednostne zaočkovať, za čo si vyslúžila veľkú kritiku. Priestor reagovať na situáciu a zapojiť sa do debaty, dostala v RTVS. V relácii Silná zostava sedela za stolom aj s komičkou Simonou, ktorá si servítku pred ústa nedávala.

Diváci sa tak rozdelili na 2 tábory – jeden stál za Simonou, druhý za Dominikou. Nechýbali medzi nimi aj známe tváre zo šoubiznisu, pričom Rytmus zaujal svojou reakciou zrejme najviac.

Komička Simona
zdroj: Instagram/simonacomedy

Zo Simony si spravil podľa mnohých nevhodnú srandu. „Ľudkovia, buďme spolupatriční. Načo si kupovať jedny veľké šaty, keď z nich môžeš ušiť šaty pre 20 bezdomovcov,napísal k fotke z nakrúcania Silnej zostavy, pričom úmyselne zväčšil Simoninu postavu. Po tomto sa na internete spustila vlna mnohých vyjadrení a odsudzovania takéhoto prejavu. Rytmus si stál za tým, že to bol len jeho jednoduchý humor a po viac ako roku sa k tejto téme opäť vrátil.

„Beriem to, že niekto to môže brať, že som zašiel za hranicu. A za to sa môžem kľudne Simone teraz tu pred všetkými omluviť. Že prepáč mi, Simona, ak sa ťa to dotklo. Nebolo to nič osobné, prišlo mi to proste strašne smiešne, že tie šaty som nafúkol,“ vyjadril sa v šou Real Talk.

Zároveň zopakoval, že to myslel ako žart a ešte raz poslal komičke odkaz: „Simonka, prepáč mi. Nechcel som ťa takto uraziť. Chcel som rozosmiať ľudí. A mrzí ma to aj pred mojím synom, nechcem, aby bol takýto,“ priznal úprimne.

RTVS, Silná zostava
zdroj: Instagram/silnazostava_official

Rytmus v rozhovore pre Real Talk

Zdroj: YouTube/Real Talk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News