Dominika Cibulková

Ľuďom sa z týchto záberov topí srdce! Dominika Cibulková, úspešná bývalá tenistka, ktorá si už naplno užíva športový dôchodok, zverejnila na svojom Instagrame dojímavé video. Nielen jej syn, ale aj jej fanúšikovia si mohli pozrieť zábery z ultrazvuku, na ktorom bola s druhým bábätkom, ktoré nosí pod srdcom.

33-ročná Dominika, z ktorej bude už čoskoro dvojnásobná matka, si naplno užíva tieto jedinečné momenty. Len pred niekoľkými týždňami oznámila svetu veľkú novinku. Cez spoločnú rodinnú fotografiu na sociálnej sieti prezradila, že s manželom Michalom Navarom budú rodičmi dvoch detí. Aj keď predtým tvrdila, že druhé bábätko ešte v pláne nie je.

Dominika Cibulková
zdroj: Instagram/domicibulkova

Dominika Cibulková prežíva nádherné obdobie

Zatiaľ čo Michal netajil, že by chcel pre dvojročného Jakubka súrodenca čím skôr, Dominika bola vo vyjadreniach opatrnejšia. Dnes už však veľkú radosť z druhej ratolesti netají a rada sa pochváli aj tehotenským bruškom. Okrem neho nechala fanúšikov do súkromia nakuknúť ešte viac.

Na svojej sociálnej sieti zdieľala video, na ktorom sa spolu so synom vybrali do ambulancie k lekárke, ktorá bola aj pri jeho pôrode. Tam mu ukázali ultrazvuk, ktorý zachytil jeho budúceho mladšieho súrodenca. Dojemné video si môžeš pozrieť nižšie.

Cibulková s rodinou
zdroj: Instagram/domicibulkova

Tvoje srdce bije vďaka našej láske a naša láska je silnejšia vďaka tebe,“ napísala k videu, ktoré dostalo mnoho krásnych ohlasov.

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News