Viktor a Adela Vinczeovci

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Konečne to prezradili! Adela a Viktor Vinczeovci majú doma vytúžené dieťatko už 8 mesiacov. Jeho pohlavie však odhalili až teraz. Moderátorka pre Plusku priznala, či je to chlapček alebo dievčatko. 

42-ročná Adela a 32-ročný Viktor sa stali manželmi už v roku 2017. Nie je tajomstvom, že sa obaja chceli stať rodičmi, no nebolo im to dopriate. Nemali problém vyjsť na verejnosť s tým, že majú problém počať, no na pílu tlačiť nechceli. Nechali tomu voľný priebeh a v roku 2020 padlo definitívne rozhodnutie, že si dieťatko adoptujú.

Hoci je celý adopčný proces veľmi zdĺhavý a náročný, na začiatku tohto roka sa Vinczeovci konečne stali rodičmi, čo sa tiež dozvedela Pluska. Keďže by o dieťatko mohli prísť, museli ho všemožne chrániť a nemohli o ňom povedať takmer nič. Až doteraz.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze)

Vinczeovci prezradili pohlavie dieťatka

Dieťatko majú doma už osem mesiacov, no ešte predtým do ich rodiny pribudol chlapček Tomáško – Viktorov synovec. Vyzerá to teda tak, že má bratranca, čo sa povrávalo už skôr. Juraj Mokrý sa preriekol v relácii Trochu inak s Adelou a zdá sa, že napokon je to aj pravda. Vinczeovci majú doma synčeka.

„Áno, je to chlapec. Je nám jasné, že už aj širšie okolie to zachytilo,“ uviedla Adela pre Plusku. Keďže manželia dieťatko neschovávajú a chodia s ním na prechádzky, do reštaurácií či na detské plávanie, ľudia si zrejme všimli, že ružové sponky mu rodičia do vláskov nedávajú.

„Je zaujímavé pozorovať aj reakcie okolia. Ľudia sa zväčšia zhodnú v tom, že je naozaj rozdiel mať dievčatko a chlapca,“ priznala moderátorka a dodala, že chlapček je veľmi živý. „Máme o aktivitu a zábavu postarané,“ uviedla.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze)

Zdroj: Pluska

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News