Instagram/viktorvincze

Jedna z najobľúbenejších slovenských moderátoriek Adela Vinczeová je už zaočkovaná prvou dávkou vakcíny proti vírusu Covid-19. Je sa čoho obávať?

40-ročná úspešná moderátorka sa zaregistrovala ako náhradníčka na očkovanie, ak by v niektorom vakcinačnom centre ostala voľná dávka vakcíny. Tak sa aj stalo – dostala termín na očkovanie v Prešove. Adela neváhala a túto možnosť využila, keďže ide o jeden z najúčinnejších spôsobov, ako vybudovať kolektívnu imunitu a zbaviť sa tejto pandémie.

Vzhľadom na jej vek bola zaočkovaná vakcínou Astra Zeneca a tieto dni trávi v bubline so svojím manželom Viktorom na ich chate na Liptove. Avšak, dobehli ju aj vedľajšie účinky.

Viktor na svojom instagramovom profile zdieľal príbeh, v ktorom vyspovedal Adelu, ako sa po očkovaní cíti. Od zaočkovania ubehlo približne 24 hodín a moderátorka priznala aj vedľajšie príznaky, ktorých sa mnohí tak veľmi obávajú.

Adela mala počas prvej noci triašku, teplotu a veľmi ju bolela ruka. Ako však sama poznamenala, nechala sa zaočkovať pre to, aby v prvom rade pomohla kolektívu, neurobila to len kvôli sebe. Na videu vidieť, že nie je úplne vo svojej koži a vyzerá unaveno.

Niektorí ľudia môžu mať po očkovaní podobné vedľajšie účinky, ktoré by však v priebehu niekoľkých hodín až dní mali ustúpiť. Nenechaj sa preto len tak odradiť, a pozri, ako to prežívala samotná Adela.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News