Adela a Viktor Vinczeovci

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Po rokoch sa dočkali! Manželský pár, Adela a Viktor Vinczeovci, ktorí patria k najznámejším moderátorom na Slovensku, majú dôvod na radosť. Ich životy sa pred mesiacom zmenili. Ich snaha mala význam a ako informovala Pluska, z dvojice sú už aktuálne rodičia.

42-ročná Adela a 31-ročný Viktor sú manželmi už 5 rokov. Po celkom nečakaných zásnubách pred kamerami, príliš neváhali a svadby mali hneď dve. Keďže majú obaja skvelú kariéru a našli šťastie aj v láske, čoraz častejšie sa okolo nich začala točiť téma detí. Dvojica nemala problém vyjsť na verejnosť s tým, že majú problém počať.

Adela a Viktor Vinczeovci
zdroj: Instagram/viktorvincze

Adela a Viktor sa dočkali

Obaja sa túžili stať rodičmi, no osud to zariadil tak, že sa im nedarilo. Na pílu tlačiť nechceli a nechali tomu voľný priebeh. Priznali sa však, že v roku 2020 padlo definitívne rozhodnutie o tom, že si bábätko adoptujú. Celý proces je však náročný a dlhý, no pred mesiacom sa dozvedeli krásnu správu.

„Dieťatko máme doma asi mesiac. Nemôžeme o ňom ale nič konkrétne prezradiť. Museli sme podpísať mlčanlivosť, že nemôžeme prezradiť jeho vek, meno, pohlavie, ani odkiaľ je. Je to v procese, dieťa nám ešte oficiálne nie je pridelené, preto je to ešte veľmi citlivé,“ potvrdila pre Plusku moderátorka. Rodičmi sú tak zatiaľ „skúšobne“, kým nebude všetko v poriadku aj úradne.

Manželia sú v skúšobnej lehote a dieťatko si mohli vziať domov, aby si na nich zvykalo. „Keď nám zavolali zhruba na začiatku novembra, nečakali sme doma na telefóne, žili sme si svoje životy, prácu. Zrazu to bol blesk z jasného neba, že máme tu pre vás dieťa, môžete sa prísť pozrieť. My že, aha, o.k., nemali sme to v nejakej priorite, že by sme na to stále mysleli. To sa nedá odhadnúť, kedy vám zavolajú,” priznala.

Adela a Viktor Vinczeovci
zdroj: Instagram/viktorvincze

Moderátorská dvojica si to v práci zariadila tak, aby s dieťatkom bol vždy aspoň jeden doma. „V noci to tiež zvládame v pohode. Každý deň ale zisťujeme nové veci. Všetky svoje večerné eventy som zrušila,“ dodala.

Zdroj: pluska.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News