Adela a Viktor Vincze

Adela Vinczeová a jej manžel Viktor Vincze už viac svojho synčeka neskrývajú. Moderátorka však teraz pre portál Diva.sk prehovorila aj o zverejnení jeho prvej fotky či zmenách v ich životoch.

Manželom Adele a Viktorovi Vinczeovcom sa začiatkom tohto roka doslova zmenil život. Ako už iste vieš, z obľúbenej dvojice sa vďaka adopcii stali rodičia ich vytúženého synčeka. Ako však aj samotná mamička priznala, právne veci stále nie sú doriešené a o syna má stále strach.

Manželia syna už neskrývajú

Aj keď dieťatko nie je stále oficiálne ich, na verejnosti sa ho rozhodli už neskrývať. Toto leto sa s ním dokonca vybrali aj do tábora, ktorý každoročne navštevujú. Adela teraz v rozhovore pre Diva.sk opäť prehovorila o materstve.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze)

„Keď ideme na plávanie, alebo do kútika samozrejme ho neskrývame, všetci ho vidia. Ľudia sú slušní, pristupujú k tomu normálne, a to je veľmi sympatické,“ priznala na začiatok.

Adela priznala aj to, že o synčekovi zbytočne hovoriť nechcú aj z dôvodu mediálneho priestoru. Ich malá ratolesť pochopiteľne zmenila aj ich životy a manželia sa už nevyberú ani do reštaurácie, kde nie je detský kútik.

Adela a Viktor Vincze synčeka nebudú na sociálnych sieťach ukazovať

‚‚Už ani neviem, čo iné, osobné by sme mohli prezradiť, alebo neprezradiť. Nemáme ani v pláne svojho syna dávať na sociálne siete. Nie z dôvodu adopcie, ale skôr z vnútorného pocitu, že v tom nevidíme zmysel, rovnako, ako nevidím zmysel zdieľať môj život na sociálnych sieťach. Vlastne, doteraz mi nikto nevysvetlil, prečo sa to deje, alebo prečo to ľudia robia. Okrem toho, možno by mu to niekedy v budúcnosti aj prekážalo,“ priznala.

Mamička ďalej s úsmevom dodala, že s manželom im je veľmi pohodlné žiť si spoločné životy v súkromí a neukazovať sa aj na sociálnych sieťach. Na to, že o nich občas niečo unikne do médií, si už zvykli, ale nevidia dôvod, prečo by mali ešte niečo viac pridávať aj oni.

Zdroj: Diva.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News