Adela Vinczeová
Instagram/viktorvincze/tvmarkizaofficial

Moderátorka Adela Vinczeová v najnovšej časti jej relácie Trochu inak s Adelou v televízii RTVS vyjadrila strach o svojho syna a rodinu. Neustále si uvedomuje, aký je život krehký a každý deň na to musí myslieť.

Už je to takmer rok, čo Adela Vinczeová a jej manžel Viktor Vincze do opatery dostali bábätko. Keďže je však adopčný proces zdĺhavý a náročný, museli dieťatko veľmi chrániť. Neprezradili jeho meno, ani pohlavie. Až po čase sme prišli na to, že je to chlapček, ktorý sa už stihol zoznámiť aj s takmer rovnako starým bratrancom.

O synčekovi Adely a Viktora Vinczeovcov toho doteraz veľa nevieme. Vlastne, nepoznáme jeho meno a ešte jeho tváričku ani neukázali na sociálnych sieťach. Známy párik si ale celkovo zvykne strážiť svoje súkromie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze)

Adela Vinczeová vyjadrila strach o synčeka

Adela Vinczeová je tiež známa tým, že má veľké srdce, čo prednedávnom nezabudla podotknúť ani jej kolegyňa – Maca Zábranská. Je to citlivá duša, ktorej záleží na ostatných a veľakrát sme to mali možnosť vidieť aj my. Ešte opatrnejšia je však teraz, keď sa konečne dočkala synčeka.

„Denne si niekoľkokrát poviem, aké je to krehké, keď idem napríklad v aute. Je to hlavne, odkedy máme dieťa. Sedí mi v aute vzadu, veziem ho často po diaľnici … Je to sekunda … Denne to mám na mysli,“ povedala Adela v svojej relácii, kde si tentokrát pozvala hostku, ktorá sa zaoberá organizáciami posledných rozlúčok a sprevádzaniu ľudí v posledných dňoch života.

„Stále na to myslím. Každý večer si hovorím, aké je úžasné, že sme zdraví, že tí najbližší sú stále okolo mňa,“ dodala moderátorka, čím vyjadrila svoj strach o životy najbližších.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Trochu inak s Adelou (@trochu_inak_s_adelou)

Zdroj: RTVS/Trochu inak s Adelou

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News