Adela Vinczeová a Viktor Vincze
Instagram/viktorvincze/trochu_inak_s_adelou

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Adela Vinczeová prekvapila fanúšikov na Instagrame. V stories totiž zverejnila fotku, ktorú označila za prvú so synom na jej profile. Takýto záber by si ale asi nečakala. Skôr, ako po 24 hodinách zmizol, stihol ho zaznamenať portál Nový čas pre ženy.

Onedlho to už bude rok, čo manželia Vinczeovci dostali do opatery dieťatko. A keďže adopčný proces je zdĺhavý a náročný, musia ho všemožne chrániť pred verejnosťou. Spočiatku dokonca nechceli prezradiť ani pohlavie, no napokon sme sa dozvedeli, že je to chlapček. Ten už sa stihol socializovať aj so svojím bratrancom, ktorý tiež do rodiny pribudol len pred niekoľkými mesiacmi.

Adela Vinczeová na prvej fotke so synom

Svojho vytúženého synčeka už rozhodne neschovávajú a chodia s ním na rôzne krúžky či prechádzky. Nedávno boli dokonca spoločne ako rodina aj v tábore.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Detský Babylon (@detskybabylon)

Aj teraz sa Adela Vinczeová s chlapčekom kdesi vybrali a nezabudli sa pri tom odfotiť. Záber, kde známa moderátorka drží chlapčeka za ruku, zverejnila v stories na Instagrame Trochu inak s Adelou, ktorý používa nielen na pracovné, ale aj súkromné účely. Zaznamenal to portál Nový čas pre ženy.

Na snímke, ktorú uvidíš po kliknutí SEM, uvidíš prvú fotku Adely a jej synčeka, ku ktorej pripísala: „Prvé foto s dieťaťom na IG.“ Toto by si ale možno nečakala. Ako aj na iných fotkách, aj na tejto totiž chlapčekovi nevidno do tváričky. Vidno mu tam len kúsok rúčky.

Je to pochopiteľné, keďže o dieťatko ešte Vinczeovci stále môžu prísť. Adopčný proces totiž ešte stále zrejme nie je na konci. Ktovie však, či aj potom budú tváričku synčeka schovávať. Všetko ukáže len čas.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Trochu inak s Adelou (@trochu_inak_s_adelou)

Zdroj: Nový čas pre ženy

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News