Adela Vinczeová s Viktorom a Sajfom s Veronikou
Instagram/sajfa/viktorvincze

Adela Vinczeová bola hostkou v podcaste SNAMI, ktorý moderujú Oskar „Oski” Barami a Svetozár Nehéz. Moderátorka úprimne odpovedala na každú otázku. O niektorých témach dokonca ešte nikdy nikde nehovorila. Fanúšikov prekvapil úlet so Sajfom či žiadosť o ruku od Viktora. 

Podcast SNAMI s Oskarom Baramim a Svetozárom Nehézom sa stáva čoraz populárnejším. O svojich pikantných zážitkoch sme tam videli rozprávať kontroverzných influencerov, ako napríklad Emu Lacovú, Slaytiiinu či dokonca Ráchel Karnižovú a Tomyho Kottyho. Teraz k nim ale zavítala jedna z najznámejších Sloveniek v našom šoubiznise.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Trochu inak s Adelou (@trochu_inak_s_adelou)

Za toto si môže sama

Pozvanie prijala 42-ročná moderátorka Adela Vinczeová, ktorá sa rozhovorila o zaujímavých témach. Vedela si, že Viktor ju požiadal o ruku po 5 mesiacoch randenia? Určite ale vieš, že to bolo počas živého vysielania v Teleráne.

„Nečakala som to,“ priznala moderátorka. „Mňa to nenahnevalo, len som si povedala, že on bude schytávať pekné komentáre za toto,“ dodala.

Ako takisto iste vieš, Adela Vinczeová pred Viktorom randila s Tomášom Bezdedom či Petrom Modrovským. „Ja som vždy mala v tých vzťahoch také zmätky nejaké. A to vôbec nehovorím, že to bolo kvôli mojim partnerom. Myslím si, že máš pocit, že nemáš dostatočne dobrého partnera preto, lebo vlastne sám so sebou nie si úplne vyrovnaný,“ začala Adela.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze)

Kde sa s Viktorom spoznali? Adela prekvapila aj slovami o úlete so Sajfom.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News