Adela Vinczeová s Viktorom a Sajfom s Veronikou
Instagram/sajfa/viktorvincze

„Ja hovorím, že vždy máš ideálneho partnera, lebo ti ideálne ukazuje aj veľa o tebe,“ dodala.

„Ja som si to v sebe nejako vyriešila, aj že som chodila na terapie a tak som pochopila, že to sú moje nejaké vzorce, moje presvedčenia a keď som si to v sebe upratala, tak vlastne som ako keby bola preskladaná Rubikova kocka už do inej verzie a už som si vedela nájsť niekoho, kto bol na poriadku,“ vysvetlila.

Tomáš (pozn. redakcie: Bezdeda), Peťo Modrovský za to nemohol, koho by sme ešte všetkého menovali, je ich viac. Ale boli vždy v tom danom období pre mňa tým ideálnym partnerom,“ doplnila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze)

Adela Vinczeová priznala úlet so Sajfom

Málokto ale vedel, že Adela Vinczeová mala úlet aj s moderátorom Sajfom, s ktorým bola v minulosti často spájaná. „Nechodili sme spolu. Úletík,“ priznala blondínka.

„Boli sme niekde v Tatrách na nejakej akcii, ktorú sme spolu moderovali. Boli sme obaja single. Toto je dôležité povedať, že toto bola u mňa vždy aj taká zásada. Možno raz som ju porušila, to som bola ešte veľmi mladá,“ odhalila, ale potom sa vrátila späť k Sajfovi.

„Robili sme nejaký event a tak sme si tam trošku vypili a potom bola taká nejaká bozkávačka. Ale akože nebolo to až úplne … koitus zasmiala sa a priznala, že paradoxne sa s Viktorom zoznámili na Sajfovej svadbe.

Zdroj: YouTube/Oski Barami

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News