Slaytiiina

Adama Nemečka poznáme skôr pod jeho prezývkou, ktorú používa na sociálnych sieťach – Slaytiiina. Kontroverzný umelec sa pred niekoľkými týždňami objavil aj v podcaste SNAMI, ktorý moderujú Oskar Barami a Svetozár Nehéz.

Do Talentu išiel z nudy

Do povedomia Slovákov sa dostal účinkovaním v relácii Bez servítky. Už predtým však Slaytiiina naspieval niekoľko piesní. Dokonca rokovým štýlom prespieval hit od Mariky Gombitovej. S touto verziou piesne sa objavil aj v Česko Slovensko má talent, kde pohoršil porotu, divákov, aj svojich followerov, ktorí na neho razom zmenili názor.

21-ročný Adam však na svojej sociálnej sieti priznal, že to bola iba sranda a potvrdil to aj v podcaste SNAMI. „Naschvál som sa tam prišiel, že sk*kotiť, proste zhovädiť, len zo srandy,“ priznal a dodal, že sa iba nudil, tak tam išiel.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa S L A Y T III N A (@slaytiiina)

Slaytiiina o zvláštnom zážitku s chlapom

Slaytiiina je známy tým, že sa prezlieka do rôznych kontroverzných kostýmov a na tvár si niekedy dá make-up, ktorý hýri všetkými možnými farbami. Priznal však, že nie je ani hetero, ale ani homos*xuál. Nepovedal by však, že je bis*xuál, no prikláňa sa k chlapom, za čo si už tiež vytrpel svoje. Dokonca priznal, že ho raz v noci zmlátili, no mal vtedy iba modriny.

Chceš vedieť, akými bizarnými skúsenosťami si už Adam prešiel?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News