Instagram/slaytiiina

O tom, že nie je veľmi dobrý kuchár, už vie celé Slovensko. No jeho fanúšikovia vedia aj to, že miluje spev a tvorí si vlastné skladby. 20-ročný Adam alias Slaytiiina poriadne rozprúdil internetové svety svojím účinkovaním v jojkárskej šou Bez Servítky. Síce sa u neho hostia poriadne nenajedli, no do programu vložil kus seba. 

Okrem toho, že Adam miluje extravagantné líčenie či oblečenie, buduje si totiž i spevácku kariéru, a teda voľba jeho programu bola jasná – okrem svojej vlastnej skladby zaspieval súperom aj známu pesničku Šaty od Mariky Gombitovej. Práve k nej vydal aj svoj najnovší cover, v ktorej jej trochu pridal „grády“.

Už v minulosti prekvapil a mnohých aj šokoval nejednou skladbou. Za zmienku stojí rozhodne jeho spolupráca s Norou Kabrheľovou (Mojsejovou), s ktorou nahrali pieseň „Nedajte sa Ojeb*ť“. Tá má aktuálne na YouTube viac ako 500-tisíc pozretí.

„Môj cover na ŠATY od Mariky Gombitovej je na YouTube! Po tom trapase, čo som predviedol v Bez servítky som chcel nahrať niečo čo aj bude znieť dobre pretože Mariku milujem,“ napísal Adam na Instagram pod ukážku zo svojej novej pesničky, ku ktorej za 48 hodín pribudol aj videoklip.

Čo povieš na túto verziu hitu Šaty?

Zdroj: YouTube/SLAYTIIINA

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News