Slaytiiina

Influencer Adam Nemeček alias Slaytiiina si spravil hanbu pred celým Slovenskom. Alebo sa úspešne viac zviditeľnil? Zaspieval si v relácii TV JOJ, Česko Slovensko má talent, no veľmi tam nepochodil. Nielen, že od poroty získal totálnu kritiku a štyri X, ale ešte aj odišli z miestnosti. A fanúšikovia na jeho Instagrame sa rozdelili na dva tábory. 

Presne pred mesiacom sme ti písali, že Slaytiiina, ktorý svojho času súťažil v Bez servítky, sa vybral ukázať svoju šou v ďalšej relácii v telke. V nedeľu si ho mohla sledovať na JOJ-ke, v Česko Slovensko má talent. A veru, že tam vôbec nepochodil dobre.

Slaytiiina
zdroj: Instagram/slaytiiina

Slaytiiina si spravil hanbu

Adam sa na pódiu objavil v dlhých bielych šatách. Tesne po účinkovaní v šou o varení sme ti písali aj o tom, že Slaytiiina perfektne prespieval pieseň Šaty od Mariky Gombitovej trochu svojským, rokovejším štýlom. A o to sa pokúsil aj pred Jarom Slávikom, Martou Jandovou, Dianou Mórovou a Jakubom Prachařom.

„Neviem, či to môžem porovnať so spievaním, ale budem bliachať do mikrofónu. Neviem, či by to nebolo urážlivé pre spevákov, keby som to nazval spevom, priznal Adam Jasmine Alagič a Dávidovi Gránskemu ešte pred vystúpením. „Budem robiť niečo, čo možno pripomína spievanie,“ povedal aj porote. „Moc spievať neviem. Upozorňujem vás, že je to dnes na vaše riziko,“ pridal upozornenie. 

Napriek všetkému však Slaytiiina získal 4 červené X od poroty potom, čo zaspieval pár falošných tónov. Neodpustil si ani nadávku, čo všetkých totálne pohoršilo. Po vystúpení ho skritizovali a on si počas hodnotenia zapálil, čo porotu vyprovokovalo a Jaro Slávik s Martou Jandovou odišli z miestnosti. Slaytiiina sa pri odchode nestretol ani s moderátormi.

Fanúšikovia sa rozdelili na dva tábory

Na toto vystúpenie má každý iný názor. Niekomu sa páčilo a bral ho ako šou. Iní sa zase pohoršili podobne ako porota a Slaytiiinu na Instagrame dourážali.

Adam Nemeček
zdroj: Instagram/slaytiiina

„No myslela som, že nie si na tom až tak zle a sledujem ťa, lebo niektoré názory si mal fajn… Ale po tomto nemám slov, psychicky narušený človek… Daj sa liečiť,“ dourážal ho jeden z komentujúcich. „Toto by mali zatvárať do blázinca, pretože to nie je normálne! Chlapec má asi nejakú psychickú poruchu!“ súhlasil s ním ďalší.

„Zaplatili ti za to? Viem, že si v pohode a nemyslím si, že by si bol toto schopný urobiť,“ napísal iný. „No, ty talent máš. Vieš sa hýbať a spev by tiež šiel. Keď si tam chcel urobiť šou, mohol si to urobiť viac na úrovni. Teraz ten, kto ťa nepozná, si bude o tebe naozaj myslieť to najhoršie,“ prehovoril mu do duše jeden z fanúšikov.

Slaytiiina v Česko Slovensko má talent
zdroj: Instagram/slaytiiina

A čo si o tomto všetkom myslíš ty? Do ktorého tábora fanúšikov patríš a prekvapilo ťa vystúpenie Slaytiiiny?

Zdroj: TV JOJ/Česko Slovensko má talent, Instagram/slaytiiina

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News