Slaytiiina

Kontroverzný Adam Nemeček alias Slaytiiina sa aktuálne objavuje v ďalšej šou televízie JOJ. Svoje šťastie tentokrát skúša v Nákupných maniačkach, kde to ale poriadne natrel porotcom, no v stories na svojom Instagrame sa jednému z nich aj verejne ospravedlnil. 

Kontroverzného Adama si určite pamätáš už z Bez servítky. Potom sa objavil aj v Česko Slovensko má talent, kde ale schytal poriadny hejt. Hoci vie spievať a na YouTube mu už vyšlo zopár piesní, ktoré majú u fanúšikov veľký úspech, do súťaže sa podľa jeho slov prišiel iba zabaviť.

Slaytiiina to natrel porotcom

A momentálne ho na televíznych obrazovkách môžeme vidieť opäť. Aktuálne totiž súťaží v Nákupných maniačkach, kde to hneď na začiatku natrel porotcom Eme Fajnor a Mariánovi Hornyákovi.

„Som zvedavý na tých porotcov. Ja už to teraz vidím, že tí porotcovia budú obyčajné … No nebudem sa tu vyjadrovať vulgárne, lebo mi to zakázali. Ale keby sa môžem, tak tí porotcovia budú trápni homosexuáli, slušne povedané a bude tam nejaká škaredá, nevkusná Ema Fajnor, som počul. Takže absolútne sa na nich neteším a nech si počkajú na konfrontáciu so Slaytiiinou,“ povedal a dodal, že v súťaži bude veľa hejtovať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Za svoje správanie sa ale Slaytiiina musel ospravedlniť v stories na svojom Instagrame. „Ja som strašný hejter. Ale, že extrém. Ja sa verejne musím už vopred ospravedlniť Eme Fajnor za to, že som ju nazval škaredou a ešte niečím, lebo škaredá nie je. Ema Fajnor škaredá nie je. Takže za to sa verejne ospravedlňujem,“ začal Adam vo videu.

Bol som trošku dosť ožratý. Ja si musím priznať, že som tam vypil tri fľaše Moscata (pozn. redakcie: alkoholický sýtený nápoj) každý deň. Tri fľaše už od rána, od ôsmej, čo sme točili a do toho som ešte chlastal vodku. Lebo my sme tam chodili do tej ich kaviarne každý deň robiť rozhovory a ja som si tam vždycky objednal strašne veľa vodky a nenápadne som si to primiešal do tých nealko drinkov,“ odôvodnil spevák s tým, že sa trochu nechal uniesť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa S L A Y T III N A (@slaytiiina)

„Za čím si ale stojím a komu sa rozhodne ospravedlňovať nejdem, je ten druhý. Ten jeden trápny gay, ktorý tam je. Ten mi bytostne prekáža a je mi reálne na grcanie, keď sa naňho pozerám. Proste tento človek, ja neviem kto je a absolútne ma nezaujíma. Nemyslím si, že tento človek by sa mal vyjadrovať k tomu, ako ja vyzerám, pretože sám nevyzerá s*xi, tak prečo sa ide vyjadrovať ako vyzerám ja,“ dodal ešte na adresu Mariána Hornyáka.

Zdroj: Instagram/tvjoj, Instagram/slaytiiina

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News