slaytiiina

Adam Nemeček dávno nie je len YouTuber či influencer. Kontroverzný mladík má rozbehnutú aj spevácku kariéru. A ako mu to ide na pódiu s mikrofónom v ruke? To sa budú môcť fanúšikovia presvedčiť už čoskoro. Slaytiiina totiž na Instagrame oznámil udalosť, aká sa len tak nevidí.

Tí, ktorí extravagantného Adama nepoznajú zo sociálnych sietí, sa s ním mali možnosť zoznámiť aj prostredníctvom televíznych relácií. Kým minulý rok hviezdil v kulinárskej šou Bez servítky, prednedávnom zase súťažil o výhru v módnom programe Nákupné maniačky. Ani tentokrát to nemohlo ostať bez škandálu. Slaytiiina sa opil a na porotcoch nenechal nitku suchú.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa S L A Y T III N A (@slaytiiina)

Konzervatívnejší diváci sa pri nalíčenom mužovi v parochni zrejme len prežehnávali. Avšak influencer si z toho nič nerobí a zameriava sa najmä na svojich fanúšikov. Veď len na Instagrame ho sleduje viac ako 84-tisíc ľudí a takmer rovnaký počet odoberá jeho YouTube kanál.

Slaytiiina bude mať vlastný festival

Svojich „skalných“ Slaytiiina potešil skvelou novinou. Vo štvrtok na Instagrame ohlásil príchod jedinečnej udalosti, aká na Slovensku zatiaľ ešte nebola.

„Po piatich rokoch sme sa v Party Monster rozhodli, že náš obľúbený sviatok Halloween oslávime rovno Festivalom,“ prekvapil milovník zábavy. Návštevníci sa podľa jeho slov môžu tešiť na živé vystúpenia Slaytiiiny či Emy Lacovej, gogo tanečnice v klientkach a svetelnú šou. Čerešničkou na torte bude rozhodne koncert jedného z najúspešnejších slovenských raperov. Na pódiu totiž zahviezdi aj Michael Kmeť alias Separ.

Avšak program je pripravený nielen v interiéri, ale aj exteriéri, kde taktiež nebude chýbať hudba. Okrem toho tu budú na návštevníkov čakať stánky či dokonca kolotoče. „V podstate taký malý lunapark s extrémne strašidelnou výzdobou,“ skonštatoval spevák, ktorý spolu so svojou partiou ocení, ak sa ľudia tematicky oblečú do halloweenskych kostýmov.

Ak by si si chcela užiť túto uletenú akciu, poznač si do diára 27. október 2023 a miesto Refinery Gallery v Bratislave.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa S L A Y T III N A (@slaytiiina)

Zdroj: Instagram/slaytiiina

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News