Instagram/tvjoj/slaytiiina/mirkafabus

Instagram a realita, to sú tak rozdielne 2 svety, že niekedy by si na ulici nespoznala ženu, ktorú možno na sociálnej sieti za jej „dokonalý“ vzhľad obdivuješ každý deň. Niečo také si všimli aj diváci šou Bez servítky, kde sa tento týždeň objavila naozaj svojská partička súťažiacich. Najväčšiu pozornosť si určite ukradol Adam, ktorého by si podľa make-pu či oblečenia zrejme identifikovala, no taká Mirka v televízii pôsobí ako iná žena.

20-ročný Adam alias Slaytiiina, je tak výrazná osobnosť, že si je ho nemožné pomýliť s niekým iným. Avšak, aj on si svoje selfíčka rád upraví tak, aby na sociálnej sieti vyzerali ešte o čosi lepšie. Mirka Fabušová by ťa ale svojimi fotografiami mohla pomýliť. 39-ročná bývalá misska totiž rada zverejňuje snímky, ktoré prešli viditeľnou retušou.

Tohto týždňová partička si zatiaľ sadla

Mirka sa do povedomia divákov dostala viac v roku 2020 po tom, čo spoločne s Borisom Kollárom, ktorý, mimochodom, čaká svoje už dvanáste dieťa, sedela v aute, ktoré havarovalo. V tom čase bol však na Slovensku prísny lockdown a podľa jej slov sedela vo vládnej limuzíne preto, lebo šla do lekárne.

Vtedy sa na ňu valila obrovská kritika verejnosti a tá sa teraz opäť rozprúdila tým, že sa objavila na televíznych obrazovkách. Okrem toho, že sa spomína kauza s haváriou, diváci si všimli aj rozdiel medzi tým, ako vyzerá v realite a ako v skutočnosti. Veď sa pozri sama.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News