Influnecerky
Instagram/mykychick/dommina/ywetten

Už čoskoro budeme na našich obrazovkách sledovať ďalšiu obľúbenú televíznu šou, ktorá sa po odmlke opäť vráti. Ako však teraz ukázali zábery na Instagrame, mieri do nej hneď niekoľko známych krások z televíznych šou, influenceriek aj ostrieľaná tvár. Kde zasa uvidíme známe tváre?

TV JOJ opäť prividela na obrazovky aj obľúbenú šou Nákupné maniačky. Ako už sama televízia priznala, diváčky sa tento rok môžu tešiť na úplné nový koncept aj vynovené štúdio, logo a všetko s tým spojené. Nákupné maniačky už sa dokonca nenatáčajú u nikoho doma, ale všetko prebieha v štúdiu. Novou porotkyňou sa stala influencerka Ema Fajnor. Túto šou môžeme sledovať už od 4. septembra.

Známe tváre sa objavia v hneď prvých častiach

Tento rok súťažiace nakupujú za 400 eur a ako je z Instagramu jasné, šou si išlo vyskúšať hneď niekoľko známych tvári. Prvá ukážka, ktorá sa objavila na profile TV JOJ, odkrýva hneď dve z nich. O výhru 500 eur išli bojovať influencerky Katka Kadlecová, ktorá sa venuje reorganizácií šatníkov. Práve ona sa už objavila aj v Bez servítky, kde schytala za svoj výzor poriadny hejt.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Katka Kat Kadlecová THE FASHION EXPERT (@k.a.t.k.a.k.a)

Okrem nej sa na obrazovkách v prvých častiach objaví aj ďalšia influencerka. Jej profil pod názvom „Markíza Moda Italiana“ sleduje na Instagrame už vyše 38-tisíc fanúšikov. A zo sociálnych sietí ju s istotou poznáš aj ty.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Markíza Moda Italiana 👑 (@markizamodaitaliana)

Neuveríš, kto ďalší mieri do šou Nákupné maniačky.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News