Bez servítky
Instagram/k.a.t.k.a.k.a, Facebook/Televízia JOJ

Šou o varení opäť začína naberať grády. Aj tento týždeň v Bez servítky môžeš sledovať partiu, na ktorú sa valí vlna kritiky. Najmä na módnu špecialistku Katku, ktorú fanúšikovia na Facebooku TV JOJ hejtujú kvôli výzoru. A pritom nevedia, že si prešla obrovským nešťastím, čo priznala na svojom Instagrame.

Módna špecialistka má variť práve dnes večer. Ak šou o varení na JOJ-ke sleduješ, v ukážkach si si mohla všimnúť, že Katka pre svojich protivníkov pripraví poriadne bizarné menu, ktoré v Bez servítky ešte nebolo. Na stôl im položí živé cvrčky či červíky. No na svojom Instagrame už stihla vysvetliť, že pôjde iba o žart.

Katka z Bez servítky
zdroj: Instagram/k.a.t.k.a.k.a

Na Katku z Bez servítky sa valí kritika

Svojská Katka si nenávistné komentáre na Facebooku prečítala už v pondelok, po prvej odvysielanej časti. Diváci Televízie JOJ sa tam pustili do jej výzoru, no ani len netušili, že za tým stojí ťažký životný osud.

„Tá v klobúku je ako Michael Jackson po operácii,“ začala jedna z diváčok televízie. „Po operácii, ale nedokončenom stave si nepostrehla,“ doplnila ju ďalšia. „Presne, to som povedala aj ja. Hlavne ten nos,“ špecifikovala iná netušiac, že Katka si prešla nešťastím.

Bez servítky
zdroj: Facebook/Televízia JOJ

„Tá v klobúku si hovorí módna špecialistka, a pritom vyzerá ako strašiak do maku,“ napísal do komentárov oficiálnej stránky TV JOJ ďalší divák.

„Táto bude veľká taktička. Hnusná je a taký divný ksicht má, tuším je nabotoxovaná,“ uzavrela nepeknú konverzáciu fanúšička Bez servítky.

Katka z Bez servítky komentáre
zdroj: Facebook/Televízia JOJ

Stretol ju ťažký životný osud

Temperamentná Katka si pritom pred niekoľkými rokmi prešla peklom v podobe ťažkej autonehody a dokonca rakoviny.

36-ročná módna špecialistka sa k nepekným komentárom potom vyjadrila vo videu na svojom Instagrame. „Mala som po včerajšku zaplnený direct vašimi správami. Niektoré boli pozitívne, asi pár negatívnych, ale to sa dalo čakať. Veľa z vás mi písalo, že si z tých hnusných komentárov na Facebooku nemám nič robiť,“ začala.

Katka z Bez servítky
zdroj: Instagram/k.a.t.k.a.k.a

„Ja si z toho nič nerobím, pretože sú to ľudia, ktorí ma vôbec nepoznajú, ktorí nevedia, že som mala ťažkú autonehodu. Ľudia, ktorí nevedia, že rozprávam tromi svetovými jazykmi. Ľudia, ktorí nevedia, že som prešla rakovinou kostí. To sú proste iba zbytoční ľudia, ktorí ma nepoznajú,“ odhalila svoju minulosť Katka.

„Vyzerám, ako vyzerám. Mám proste vystrčené lícne kosti a to nezmením. A podľa mňa je to proste originálne, vyzerám dobre,“ zhodnotila na záver.

Aj pred dvoma dňami na Instagram pridala fotku s veľavravným popisom. „Písal sa rok 2018. Dva roky od autonehody a iba rok do rakoviny. Som stále rovnaká (až na to, že už mám vrchnú peru), ale som to ja. Drzá, smiešna, vtipná, krásna, škaredá, múdra, hlúpa… Som všetko, každá sme jedinečná,“ napísala s nadhľadom.

Zdroj: Facebook/Televízia JOJ, Instagram/k.a.t.k.a.k.a

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News