Vojna influenceriek
Instagram/llnzz, Instagram/jovinecko, Instagram/bibipospech

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Všetko to začalo pred niekoľkými dňami. Slovenské influencerky sa do seba pustili po tom, čo sa zverejnila jedna súkromná správa a začala akási vojna influenceriek. Nedorozumenie vzniklo medzi ex farmárkou Lulou Almaksus (Gachulincovou) a Biankou Rumanovou.

Pôvodne išlo o prsteň s príliš malým kamienkom, s ktorým sa Lucia pochválila na svojom Instagrame. Teraz však ide o úplne inú slovnú prestrelku, no Bianka ostáva v hre. Tentokrát sa však nepohodla s Bibi Pospiech.

Ako začala vojna influenceriek?

Biankina kauza s Lulou začala nevinne, a to keď zverejnila príspevok v ktorom poukázala na to, že ex farmárka dostala od svojho vyvoleného príliš skromný prsteň. Od takéhoto problému sme však prešli až ku počtu fanúšikov na instagramových profiloch týchto influenceriek.

Bibi Pospiech je krásna mamička, ktorej nechýba vášeň pre módu. Kedysi dokonca študovala právo, no to jej prerušilo tehotenstvo. Bibiána sa k štúdiu zatiaľ nevrátila a plne sa venuje rodine a svojmu Instagramu.

Drsná hádka na internete

Prestrelka Bibi a Bianky je však tentokrát ešte drsnejšia. Mala by si si k tomu vziať popcorn, lebo sa nebudeš stačiť čudovať.

Dnešná hádka začala na Instagrame Bianky, ktorá fanúšikom dala priestor na otázky.  Samozrejme, že sa hneď opýtali na kauzu, ktorá prebehla medzi ňou a Lulou.

Spočiatku odpovedala celkom pokojne a dokonca vyzerala, že sa s tým už stihla vyrovnať. Potom však zverejnila dlhšiu správu, ktorá ale všetko vyprovokovala. Medzičasom si svoj profil stihla vymeniť za súkromný, takže ak to chceš vidieť, musíš ju sledovať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News