Rumanová, Gachulincová (Almaksus)
Instagram/biankarumanova/llnzz

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Zdá sa, že je medzi nimi nejako dusno. Slovenské influencerky sa do seba pustili po tom, čo sa zverejnila jedna súkromná správa. Ako to už býva, nie vždy sú si všetky známe tváre vzájomne inšpiráciou či kamarátkami. To je možno prípad aj Lucie Almaksus (Gachulincovej) a Bianky Rumanovej

Všetko to začalo „nevinne“, keď 26-ročná Bianka zdieľala na svojom Instagrame časť zo súkromnej správy, v ktorej sa jej kamarátka vyjadrovala k zásnubným prsteňom.

To je proste hanba takýto prsteň zásnubný, to radšej neviem, bez diamantu. To sa má tuším z troch výplat kupovať a tento stál max 600 eur,“ píše sa v texte. Práve toto pobúrilo množstvo fanúšikov, a nie len ich.

Bianka Rumanová

Influencerka Bianka Rumanová
zdroj: Instagram/biankarumanova

S časťou tejto správy Bianka súhlasila a podotkla, že „dnešní chalani kupujú všetci ten istý tenký prsteň s malinkým kamienkom“, pričom chcela poukázať na to, že by si chlapi mali dať na takomto šperku záležať. Snažila sa ale vysvetliť, že to nemyslela tak zle, ako to možno vyznelo.

Toho sa zrejme chytila Lula a brala to ako narážku aj na jej partnera, keďže pár hodín predtým zdieľala na svojom profile romantické vyznanie pre manžela, pričom na fotke ukázala aj svoje elegantné šperky.

Takto dojemne Lula vyznala lásku svojmu manželovi

Instagram/llnzz
zdroj: Instagram/llnzz

Podobá sa podľa teba Lula trochu na krásnu Selenu Gomez?

Lula
zdroj: Instagram/llnzz

Aby toho nebolo málo, ku „kauze snubáky“ sa pridala hneď ďalšia.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News