Rumanová, Gachulincová (Almaksus)
Instagram/biankarumanova/llnzz

Okrem vyjadrenia k prsteňom totiž Bianka zdieľala aj svoje nové tričko, ktoré má na chrbte veľkého motýľa. Tento motív pritom použila na svoju kolekciu aj Lucia, ktorá pridala niekoľko rokov starú fotografiu vo svojej mikine s textom, ktorý má v preklad význam „To, čo sa ti páči, sa páčilo mne pred 5 rokmi“.

Obe slovenské influencerky majú vlastnú značku oblečenia

Slovenské influencerky Bianka a Lula
zdroj: Instagram/biankarumanova/llnzz

Bianka na to reagovala taktiež svojou starou fotkou. „Nečakala som taký detinský a plytký útok na moju osobu, keď som ja dnes nepoukázala na nikoho konkrétneho, plus som to aj objasnila, na čo som sa mohla vykašľať,“ napísala k nej. To stačilo na to, aby Lucia verejne napísala, čo si o nej i jej outfitoch myslí.

Stále sa nadomnou povyšovať, robiť do mňa ťukaničky, kopírovať môj štýl (mimochodom, tvoje naj outfity) bez toho, aby som dostala jediný kredit, ešte znesiem. Ale navážať sa do môjho manžela, že sa má hanbiť, lebo mi kúpil malý kameň na prsteni? Toto už nepôjde,“ reagovala Lula.

Čo všetko si vzájomne tieto influencerky napísali aj s fotografiami, si môžeš pozrieť v našej fotogalérii nižšie. Obe influencerky sa podelili aj o svoje záverečné slová. Lulin postoj si môžeš vypočuť TU, Biankin zase TU.

Zdroj: Instagram/biankarumanova, Instagram/llnzz

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News