Bianka a Filip

Influencerský párik Bianka Rumanová a Filip Jovanovič si spoločne užívajú. Bianka sa spolu s priateľom konečne dočkala veľkého dňa. Toho nenechala osamote ani v kúpeľni. Radostné správy pridala aj na Instagram.

Zdá sa, že Bianka Rumanová a Filip „Jovinečko“ Jovanovič sa naozaj našli. Okrem spoločného humoru, ich spája aj práca či záľuby.

Práve influencerka si v týchto dňoch plní sen aj v podobe prerábky starého domu, v ktorom sa nachádza aj detská izbička. Bianka sa naozaj teší z každého kroku a pri pohľade na kuchyňu nechýbali ani slzy dojatia.

Bianka a Filip si prvú noc poriadne užili

V novom hniezdočku lásky je už čiastočne zariadená aj spálňa. Práve v tej si teraz zamilovaný párik užil aj prvú noc. „Prvá noc v dome 17.11. Vyskúšali sme to, výborne to bolo, výborne to bude. Dobre sa nám spalo a mňa zobudilo slnko, na to som sa tešila totálne!!!“ znel popis.

Ako influencerka priznala, toto je pre ňu naozaj špeciálny moment a je nesmierna vďačná, že sa to konečne deje. Ako však ukázali zábery v stories na jej Instagrame, priateľ nemal pokoj ani pri rannej sprche.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bianka Rumanová (@biankarumanova)

„Veľmi otravná frajerka som prišla skontrolovať sprchu, že ako. No ešte nie je úplne spojazdnené, že by išla, že úplne horúca voda, ale je teplá zem. Je úplne teplá zem, lebo je tu vykurované, to už ide. Pôjdem za chvíľku nižšie, vieš, to už prepneme program,“ zasmiala sa.

Filip však, zdá sa, s týmto videom nemal žiadny problém a počas natáčania sa s priateľkou ešte aj rozprával.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating