láska

Astrológia hovorí tentokrát o tých bytostiach, ktoré dokážu byť pre nás tými najstarostlivejšími. Pokiaľ máš vo svojom živote aj ty tieto štyri znamenia zverokruhu, stráž si ich. Kedykoľvek budeš potrebovať pomoc a nielen to, budú stáť pri tebe. Nech sa deje čokoľvek. 

Najstarostlivejšie znamenia zverokruhu

Rak

Astrológia hovorí, že Rak vedie svorku, pokiaľ ide o starostlivosť. Toto vodné znamenie je hlboko intuitívne a emocionálne, vďaka čomu je neuveriteľne naladené na potreby ostatných. Tieto bytosti sú často považované za „matky“ zverokruhu a sú vždy pripravené požičať rameno a chrániť svojich blízkych.

Býk

Býk je zemské znamenie, známe svojou vytrvalou a spoľahlivou povahou. Pokiaľ ide o starostlivosť, osoby tohto znamenia sú ako skaly a teda pevné, spoľahlivé a vždy nápomocné, keď ich niekto potrebuje. Svoju lásku prejavujú skôr činmi ako slovami. Často sa uisťujú, že ich blízki sú v poriadku a je o nich dobre postarané.

Potreby podľa psychológa Maslowa: Hierarchia, ktorá ti všetko vysvetlí
zdroj: Unsplash/Jonathan Borba

Váhy

Váhy sú známe svojou vrodenou túžbou po rovnováhe a harmónii. Toto vzdušné znamenie je o partnerstvách. Často sa snaží udržať mier a zabezpečiť, aby boli všetci šťastní. Tieto bytosti sa starajú o iných diplomatickým spôsobom. Vždy sa snažia vyriešiť konflikty či postarať sa o to, aby bol hlas každého vypočutý.

Ryby

Na zozname starostlivých znamení nesmú chýbať ani Ryby. Tieto jemné duše sú veční „snílkovia“ a mystici zverokruhu s vrodenou schopnosťou vnímať emócie ľudí okolo nich. Vďaka tomu sú títo jedinci mimoriadne empatickí a starostliví. Často sa ocitajú v úlohách, kde môžu slúžiť druhým, ale ich starostlivá povaha ich môže tiež viesť k tomu, že absorbujú príliš veľa zo svojho prostredia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy