Síce nie je stanovený nikde presný limit porozchodových depresií, ale určite si si aj ty všimla, že niekto sa vie cez to preniesť rýchlo a niekomu to trvá celú večnosť. Avšak rovnako ako všetky sklamania a pády, aj rozchod nás posunie iba vpred a pripraví na toho pravého, s ktorým prežijeme zvyšok života.

Áno, v tom momente vidíme všetko negatívne a nevidíme svetlo na konci tunela, ale čas hojí a ukazuje, že všetko má svoj zmysel. Ak patríš k týmto znameniam, netráp sa. Možno ti bude trvať dlhšie preniesť sa cez neho, no ver mi, potom to bude stáť za to!

Býk

Jeho problém spočíva v tom, že akýkoľvek (už i začínajúci) vzťah vidí ako ten na celý život. Vo svojej podstate je to veľmi romantické a zmyselné znamenie zverokruhu, ktoré miluje vzrušenie.

Keď Býk niekoho miluje, tak poriadne a iného na svete už nehľadá. Keď však príde na nezhody a napokon rozchod, veľmi ťažko to vie pochopiť a zmieriť sa s tým, že cesty sa už jednoducho rozdelili.

Rak

Aj Rak sa do tohto zoznamu skvele hodí. Obáva sa rozchodu najviac na svete a predstavuje pre seba samého tú najhoršiu nočnú moru. Ale to je život, kým stretneme toho pravého, počas našej cesty môžeme stretnúť kadekoho a kadečo.

Samozrejme, že začať si teraz s každým nemá zmysel. Ale rozchody majú svoj význam. Napríklad taký, že nám ukáže, čo nechceme. Takže drahý Rak, hlavu hore a žiadne obavy, spackaný vzťah nie je koniec sveta.

Ryby

Pre Ryby láska predstavuje milovať celým srdcom! A takto má byť. Avšak nedokázať sa vzdať vzťahu aj na úkor svojho šťastia, tak to už nie je správne. Môže trvať aj roky, kým človek v tomto znamení úplne zabudne.

Najlepšie, čo môže urobiť je, že nachvíľku ostane sám a začne sa venovať len sebe. Ponoriť sa do vlastných myšlienok a nájsť skutočný zmysel života. Koniec jednej etapy znamená začiatok tej druhej a lepšej.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.