Pexels/Liza Summer

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Veríme, že sa ti darí úspešne plniť povinnosti po sviatkoch, ktorých je zaručene veľa. Aký deň ťa dnes čaká? Odhaľ to na základe svojho znamenia.

Baran

Ak si posledné dni pracovala na plný plyn, čaká ťa vytúžené ovocie v podobe oddychu. Nemusíš sa o nič starať, pretože všetko dobre dopadne a nič zlé sa ti nestane. Máš pred sebou pokojnú atmosféru doma, no aj v spoločnosti (ak sa niekam vyberieš).

Býk

Je na čase, aby si prehodnotila svoje priority. Zdá sa, že tvoj rebríček nie je nastavený správne, preto spomaľ a ešte raz si uvedom, čo je pre teba skutočne dôležité a čo už menej. Vďaka tomu zažiješ deň bez hádok a nedorozumení.

Blíženci

Mala by si sa poriadne vyspať. Pracovná vyťaženosť sa na tebe už podpísala, preto ak budeš mať čas, neváhaj a oddychuj. Máš šťastie, pretože nemusíš riešiť nič ťažké a ani závažné, preto sa plne venuj sebe a na prácu zabudni.

Rak

Priprav sa na to, že ťa čaká jedno nepríjemné stretnutie. Dlho si sa mu vyhýbala, no je na čase čeliť strachu. Veľmi dobre vieš, že je to potrebné, preto sa vyzbroj odvahou a trpezlivosťou. Keď pôjde všetko podľa plánov, budeš nakoniec šťastná.

Lev

Zdá sa, že si si nastavila nereálne ciele na tento rok. Mala by si prehodnotiť to, čo všetko chceš počas roka stihnúť. Uvedom si, že si človek a nie robot, tak si tomu primerane nastav predsavzatia a začni až teraz.

Panna

Aj keď sa ti nebude chcieť, mala by si pomôcť rodine. Nie je to možno lákavé tak veľmi, ako keby si išla von s kamoškami, no rodina by mala byť vždy na prvom mieste. Snaž sa o to, aby tvoji rodinní príslušníci mali všetko, čo ozaj potrebujú. Keď nie, skoč na rýchly nákup.

Váhy

Keď máš pocit, že si sa ocitla na životnom rázcestí, počúvaj svoje srdce. Rozum ešte dostane hlavnú úlohu, no teraz je dôležité srdce a to, čo cítiš ty. Uvidíš, že aj keď ti možno iní povedia, že si sa teraz rozhodla zle, ukáže sa to ako správne rozhodnutie.

Škorpión

Práve ty by si si mala dať pozor na to, čo dnes zješ. Môžeš mať problém s trávením, ktorý by nebol len na jeden deň. Keď si nedáš pozor na to, čo si do seba prijímaš, s najväčšou pravdepodobnosťou dostaneš črevnú virózu.

Strelec

Nečaká ťa nič náročné, len upratovanie. Po sviatkoch si dosť dlho oddychovala, no je na čase, aby si sa pustila do veľkého upratovania. Rozhodne sa však nepresiľuj a daj si pozor na to, aby si nešla nad svoju hranicu. Ak by ťa to vyčerpalo, dopadla by si zle a podpísalo by sa to na tvojej imunite.

Kozorožec

Budeš mať šťastie. Zažiješ veľmi pekné obdobie, počas ktorého sa ti všetko podarí a veci pôjdu podľa plánov. Nemusíš sa obávať žiadneho narušiteľa, hádok či nedorozumení. Nič nepríjemné ťa nečaká, tak sa začni usmievať.

Vodnár

Ak sa pustíš do nejakej hádky, nemala by si využívať citové vydieranie, pretože by mohlo byť následne použité proti tebe. Skôr sa snaž zachovať chladnú hlavu a všetky spory vyriešiť racionálne. Obe strany tak budú spokojné.

Ryby

Daj si pozor na to, aby si neohrozila svoje zdravie. Práve teraz by si mohla ochorieť, čo by nebolo dobré ani pre teba, ani pre tvoje povinnosti. Uvar si čaj, teplejšie sa obleč a drž sa mimo chorých ľudí, ktorí pre teba predstavujú potenciálnu hrozbu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy