Bianka Rumanová

Po veľkom úspechu na Instagrame sa influencerka a podnikateľka, Bianka Rumanová, presunula vo veľkom aj na TikTok. Tam fanúšikom ukázala svoj budúci nový domov, v ktorom bude onedlho bývať aj s Filipom. 

Influenceri Bianka Rumanová a Jovinečko nás na sociálnych sieťach spolu bavia viac ako rok. A zdá sa, že svoj vzťah posunú na ďalšiu úroveň už budúci rok. Aj keď to už vyzeralo, že sa v septembri zobrali v Las Vegas, napokon prezradili, že aj to bol iba fór.

Bianka Rumanová a Jovinečko
zdroj: Instagram/biankarumanova

Bianka Rumanová sa raduje z nového domova

Influencerka sa teší z jej vlastného domu, ktorý sa teraz vo veľkom rekonštruuje. „Ja som si kúpila starší poschodový dom a kompletne ho dávam zrekonštruovať. Kompletne, úplne všetko,“ prezradila známa kráska vo videu na svojom TikToku.

Bianka nám na svojom profile ukázala celý jej dom, ktorý sa aktuálne prerába, no už je v celkom dobrom stave. Aj samotná influencerka verí, že sa bude môcť sťahovať už budúci rok.

V luxusnom dome budú mať s Jovinečkom dve kúpeľne, na mieru robenú kuchynskú linku, skrine, obrovitánsky šatník a dokonca aj detskú izbu, prípadne pracovňu.

@biankarumanova

#housetour my future home 💖

♬ original sound – Bianka Rumanová

Nielen na TikToku, ale aj na Instagrame už viackrát upozornila, že jej ho nekúpil frajer a má ho dokonca na hypotéku, ktorú spláca. Stretla sa totiž s obvineniami od followerov v komentároch, že si naňho nezarobila sama iba z influencerských spoluprác.

Čo hovoríš na staro-nový dom Bianky Rumanovej? A čo vravíš na tú detskú izbu? Myslíš, že to znamená, že s Jovinečkom v dohľadnej dobe plánujú dieťa? 

Zdroj: TikTok/biankarumanova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News