@biankarumanova

Vyspovedali sme sympatickú Bianku Rumanovú, ktorú už určite poznáš vďaka jej Instagramu. Dnes sa môže pochváliť už viac ako 95-tisícmi followerov, ktorí stále pribúdajú. Čo všetko stojí za Biankiným úspechom sa dozvieš nižšie v rozhovore.

Väčšina ťa pozná najmä vďaka Instagramu. Prezradíš nám, kto bola Bianka pred tým, ako si sa zviditeľnila?

Je pravda, že väčšina z vás ma pozná z Instagramu, no už ako mladšia som bola medzi známejšími tínedžermi v meste, mala som pokec a na svojich albumoch som v tom čase mala skoro najviac videní (okolo 45-tisíc) a to vtedy ešte nebola tak silná éra masmédií resp. sociálnych sietí, takže o mne sa „vedelo” vždy, no v omnoho menšom rozsahu. Vtedy iba v jednom meste. Teraz už je to dvakrát toľko ľudí, čo v mojom rodnom meste. Avšak to nemení nič na tom, že som absolútne normálna baba. Nepovažujem sa za nikoho viac, počet „followers“ ani videní albumu zo mňa lepšieho človeka neurobia.

Považuješ sa za blogerku?

Ja nie som blogerka, pretože ani len ten blog nemám. Možno je to iba insta-blogging, no aj to nie je presný názov, lebo nepíšem už pravidelné dlhé články, vyjadrenia, motivácie, vylievačky srdiečka. Takže touto cestou som sa nevybrala zámerne, prišlo to prirodzene, no počet „followers“ sa zvýšil aj tým, že som začala spolupracovať s jedným e-shopom, kde som mala na starosti odprezentovať tričká a mikiny, vtedy som robila fotenia, videá a tým sa sledovanosť zvýšila.

View this post on Instagram

Pyžamová sezóna 💋 @vs_maniacky 🎁

A post shared by 💥B💥 (@biankarumanova) on

Vždy si veľmi pekne upravená. Vieš dať našim babám nejaké tipy na to, ako si udržať peknú pleť a fit postavu?

Piť veľa vody aj žihľavový čaj, obmedziť cukor (sladené nápoje sú smrť), nájsť  vhodné prípravky pre typ pleti, chodiť na okysličenie tváre, no a fit postavu? Tá otázka patrila mne? 😀

Z tvojho Instagramu vieme, že máš frajera. Prezradíš, ako dlho ste spolu a ako ste sa zoznámili?

S Martinom sme spolu 2 roky, no zdá sa mi to už ako aspoň desať rokov. Maťo mi zvykol písať dávnejšie, sem-tam sa ozval, prehodili sme par viet (nebol mi sympatický ani sa mi výzorom príliš nepáčil – okrem tela🤭🤪) a mala som dojem, že by ma rád spoznal aj osobne, no neriešila som to, pretože ma nejak extra nezaujímal. Jedného dňa sa mi zas ozval, zrovna som bola krátko po rozchode. Dopracovali sme sa k tomu, že by sme sa už aj osobne mohli spoznať. Tak sme sa dohodli, že ja vezmem kamošku a on kamoša a vyrazíme si do mesta. On si o mne myslel, že som cigánka a ja o ňom, že je sukničkár. Po tomto večery sme sa zvykli stretávať, ale len ako kamaráti, lebo ešte stále sa mi príliš nepáčil. Postupom času si ma získal tým, aký bol neodbytný aj napriek tomu, že som k nemu bola nepríjemná a dávala mu najavo, že mňa len tak nedostane.

Naťahovala som ho skoro 2 mesiace. Nakoniec ma úplne zlomil, bavil ma jeho humor, rada som s nim trávila čas, pretože s ním nikdy nebola nuda, aj keď sme len sedeli na káve. Začal sa mi náramne páčiť a bolo mi jedno, že mal vlasy (predtým som nikdy nemala vlasatého). Tak ma predstavil rodičom, bola som jeho druhá priateľka a tak nejak.

Vieš odporučiť odzadu babám nejaké destinácie, ktoré sa rozhodne oplatí vidieť, ale sú zároveň „low budget“?

Odporúčam Koh Samui v Thajsku. Celkovo Thajsko. Zamilovala som sa. Jedlo, príroda, ľudia, vône, masáže, tá exotika, i keď neviem, či to bude pre baby „low budget“. Podla mňa sa taká dovolenka oplatí, všetko je tam lacné, takže, aby to pôsobilo „low budget“, tak moja rada je: kúpte si letenku v septembri, lebo do januára, februára máte kopec času našetriť na všetko ostatné.

Páčilo sa mi v Káhire. Bol to extrém, ale mám úžasné spomienky. Bol to môj sen. Bola som na osem dní iba kvôli pamiatkam, kultúre. I keď som mohla ísť k moru, vybrala som si poznávaciu dovolenku. Išla som na vlastnú päsť. Zaobstarala som si súkromného sprievodcu s mini busom a jedeš.

Máš vysnívanú značku, s ktorou túžiš spolupracovať?

„Youth Smhr“ nie je to značka, ale stylista. S ním by som chcela raz pracovať. Je neskutočný.

Aké sú podľa teba 3 kúsky, ktoré nesmú chýbať žiadnej žene v šatníku?

Tak podla môjho vkusu to je: veľmi pekne, výrazne „over-sized“ tričko či mikina, nejaké výnimočné tenisky, ktoré zaujmú a rozhodne čižmy na opätku nad kolená.

Z tvojich fotiek je vidieť, že sa aktívne venuješ cvičeniu. Preferuješ radšej skupinové cvičenia alebo makáš vo fitku na strojoch?

Pre mňa je to max trikrát do týždňa to „aktívne“, ale keď som na vlne tak strava+cvičenie a veľa vody. Môj priateľ a fitnessky sa tomu venujú aktívne, lebo trikrát do týždňa a vynechávať 1-2 týždne nie je aktívne. Rešpekt pred takými ľuďmi. Je to skvelé ako na sebe dokážu makať no pre mňa to nie je prvoradé. Cvičím pre kondíciu, zdravie, aby som sa cítila dobre a áno, aj aby som vyzerala lepšie. Cvičím na strojoch aj bez strojov. Sama a občas s frajerom.

Čo si ty predstavuješ pod slovom „odzadu“?

A čo si predstavujem pod slovom odzadu? Je to príjemná činnosť.🤪

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieRozhovory