Bianka a Filip

V slovenskom šoubiznise sa pohybuje aj obľúbený influencerský pár. Bianka Rumanová a komik Filip Jovanovič sa naozaj našli. Ako je teraz z Instagramu jasné, táto dvojica má v posledných dňoch obrovský dôvod na radosť. Toto museli spoločne osláviť.

Bianka Rumanová a Filip „Jovinečko“ Jovanovič sú jedným z najobľúbenejších párov. Spája ich spoločný humor, ale aj pohľady na dôležité veci. Len minulý rok zdieľali svadobné zábery, ktoré však boli iba vtipom. V týchto dňoch má dvojica opäť dôvod na radosť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bianka Rumanová (@biankarumanova)

Bianka Rumanová a Jovinečko oslavujú

Najnovší príspevok na Instagrame odhalil, že dvojica sa spoločne teší už z dvojročného výročia vzťahu. Prezradila to séria fotiek z Popradského plesa so slovami „Čo by sme k týmto dvom rokom napísali?“.

„Tak ako nám zvyknú ľudia hovoriť, že my sme sa museli tak dlho hľadať, až sme na seba vystali. Asi to tak aj bude, lebo sú momenty, nad ktorými by ostatní krútili hlavou. Máme svoj svet, svoj jazyk, svoje frázy, svoje spôsoby a tak nejak sa v našom chaose vyznáme,“ vyznala Bianka.

Zároveň dodala, že sa už teší na všetko, čo v ich vzťahu ešte len príde. A Filipovi poďakovala aj za odomknutie stratenej Bianky, ktorá sa bála byť sama sebou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bianka Rumanová (@biankarumanova)

Bianka spravila z Filipa nového muža

„Správna žena v živote vie spraviť chlapa nezastaviteľného. Keď sme sa dali dokopy, bol som zlomok z toho, čo je zo mňa teraz. Strapatý bojazlivý chlapec s outfitom pozostávajúcim z jovitep trička a športových kraťasov. Level humoru bol katastrofálny,“ zaspomínal si Jovinečko.

Bianke poďakoval za ukážku toho, ako naplniť svoj potenciál a všetko zmeniť k lepšiemu. Takisto sa potešil z jej podpory a pravdovravnosti.

Dvojici pogratulovali napríklad Jasmina Alagič, Mirka Dobis alebo Karin Haydu. K výročiu, samozrejme, gratulujeme aj my!

Zdroj: Instagram/biankarumanova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News