instagram/biankarumanova

Luxusné Maldivy sa stali momentálne obľúbenou destináciou aj mnohých známych Slovákov. Utiecť od opatrení, oddýchnuť si a načerpať silu tam odleteli, napríklad, spevák Miro Jaroš s mamou, kaderník Jirko Blatný s partnerom a aj Dominika Cibulková s rodinou, ktorá si po nedávnom škandále za tento krok vyslúžila najmä kritiku.

Tak ako Miro Jaroš, do tohto raja vzala na dovolenku svoju mamu aj influencerka a podnikateľka Bianka Rumanová. Tá jej tento oddych dopriala ako darček, ktorý jej venovala na Vianoce. Ako sama uviedla, jej mama pracuje v prvej línii a zaslúži si oddych.

Dávno keď sme este byvali na nasom starom dome tak na starom počítači boli tie windows tapety a mali sme taku tapetu plaze s palmami. Biely piesok, azurove more a klud…mama s povzdychom povedala, že na také miesto sa asi nedostane. No a par rokov dozadu možno tri-štyri sa mama dopatrala k ostrovom Male Divy. Že by chcela raz vidieť také miesto, lebo neverí, že také miesto existuje,“ napísala k príspevku na svojom Instagrame počas sviatkov.

zdroj: instagram/biankarumanova

No ani ju neobišlo pár závistlivých a neprajných správ, na ktoré sa rozhodla reagovať odkazom v príbehu, ktorý si môžeš prečítať nižšie. Niektorí ľudia kritizujú cestovanie v tejto dobe, iní zase berú takúto dovolenku ako chválenie.

V texte popisuje, akú má neskutočnú radosť, že mohla mame splniť sen a uprednostnila to pred míňaním peňazí na alkohol, drogy, cigarety, či drahé oblečenie. Mladých ľudí chce inšpirovať, aby na sebe pracovali a mohli sa mať rovnako dobre.

zdroj: instagram/biankarumanova

A čo ty, dopraješ, závidíš alebo si proti cestovaniu v čase koronakrízy?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News