Instagram/veghattila

Vybrala si skutočne krásny dátum príchodu na svet! Z manželov Véghovcov sa dnes 22. februára 2022 stali dvojnásobní rodičia. Profesionálny 36-ročný MMA zápasník Attila a jeho partnerka Natália, oznámili na svojich instagramových profiloch, že k ich prvorodenému synovi, ktorý dostal meno po otcovi, pribudla aj mladšia sestrička.

Známi manželia sa zosobášili v roku 2018 a prvý syn sa im narodil začiatkom roka 2020. Druhé bábätko nebolo plánované, no veľmi sa na neho tešili. O tom, že budú mať 2 deti, informovali fanúšikov ešte minulé leto.

„Áno, som v tom. Síce úplne nečakane a neplánovane, ale je to tak. Moje plány na tento rok boli úplne iné, ale ako som raz spomínala, človek mieni, pán Boh mení. Bol to veľký šok pre mňa, skoro som odpadla,“ napísala už dvojnásobná mamička k fotografii, ktorú pridala na Instagram.

Majster bojových umení, ktorý bude čoskoro aj súťažiacim v tanečnej šou Let’s Dance, veľkú radosť neskrýval. Dnes sa stal otcom dcérky, ktorej sa nevedel dočkať. „Ahoj Dorotka naša milovaná, vítame ťa na svete,“ napísal k fotografii, na ktorej je v pôrodnici s manželkou a bábätkom v jej náručí.

To najkrajšie čo ti život môže dať -rodinu,“ napísala zase šťastná mamička. Srdečne gratulujeme!

Zdroj: Instagram/veghattila

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News