instagram/monika_jakliova

Dočkala sa! Slovenská fitnesska a influencerka Monika Jákliová, ktorá o pozornosť vďaka svojmu vzhľadu a top postave nemá núdzu, sa bude vydávať. Jej budúcim manželom sa stane, ako inak, dlhoročný partner, známy MMA zápasník, Gábor Boráros.

Blondínka, ktorú najprv zviditeľnil práve jej priateľ, sa na sociálnych sieťach teší veľkej obľube. Na Instagrame ju dokonca sleduje viac ako 266-tisíc followerov, ktorí sa teraz môžu tešiť aj na svadobné prípravy. Ak by si tipovala romantické zásnuby vo dvojici, mýlila by si sa. Pri tomto páre by však fanúšikovia ani nič iné nečakali.

Veľké prekvapenie čakalo Moniku po Gáborovom zápase, ktorý sa konal pred dvoma dňami. Na známom Oktagone, ktorý mal tento rok v Bratislave poradové číslo 27, síce jej partner nevyhral, no zrejme získal niečo oveľa cennejšie.

Po záverečnej reči sa otočil k priateľke, ktorá je jeho veľkou podporou a priamo v ringu a pred kamerami ju požiadal o ruku. Aj keď bol celý dobitý a krvavý, Monika sa mu s radosťou vrhla do náručia.

Ja som nevedela dýchať, a keď som si všimla, že na jeho tvári aj na tele má všade krv a chcela som ho objať a všade som mala krv! Ale bolo to romantické aj tak. Bol strašne zlatý, aj my sme plakali,“ prezradila budúca nevesta, ktorá je zrejme ešte plná emócií.

zdroj: instagram/monika_jakliova

Zdroj: Instagram/monika_jakliova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News