Raper, módny návrhár, producent. To je práca, ktorá preslávila 44-ročného Kanyeho, bývalého partnera Kim Kardashian, s ktorou sa po rokoch manželstva rozhodli pre rozvod. Otec 4 detí má v obľube šokovať verejnosť rôznymi spôsobmi. Nie je tomu tak dávno, čo chcel kandidovať na post prezidenta, teraz si pozornosť získal zmenou mena. 

Ako informoval portál Deadline, Kanye pred pár týždňami podal súdu návrh na zmenu svojho civilného mena. Po tom, čo losangeleský súd oficiálne schválil jeho žiadosť, sa z jeho celého mena Kanye Omari West, stalo iba Ye. A to dokonca aj s ochrannou známkou, keďže chce reper toto meno údajne využiť na biznis s ochrannými rúškami.

On sám teraz znova šokoval inou „ochranou“ tváre.

Včera na letisku JFK v New Yorku i dnes v uliciach mesta, bol raper na verejnosti spozorovaný, ako sa pred ľuďmi snaží schovať. Jeho účel mal však presne opačný výsledok. Prechádzal sa s bizarnou gumovou maskou na tvári, ktorú sa nedá len tak nevšimnúť.

Michael Cohen, advokát, s ktorým mal dnes stretnutie v kaviarni, novinárom povedal, že maskou sa chcel chrániť pred fanúšikmi, ktorí sa na mieste začali zbiehať. Ľudia sa s ním totiž chceli fotografovať, čo mu bránilo v rozhovore.

Táto maska mu aj tak nepriniesla anonymitu

Nebolo to ani prvýkrát, čo Ye vyšiel von s maskou

Zdroj: deadline.com, pagesix.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.