instagram/expl0ited_

Len nedávno mala problémy s Instagramom, ktorý ju aj živí, Tatiana Žideková. Známej fitnesske dočasne vymazali profil s viac ako 200-tisíc sledovateľmi. Tentokrát podobnú situáciu zažíva ďalší známy slovenský tvorca, Peter Altof.

Toho poznajú fanúšikovia pod prezývkou Expl0ited. Zviditeľnil sa prostredníctvom svojho YouTube kanála a dnes patrí k najvplyvnejším influencerom u nás. Aj keď je 24-ročný Peter väčšinou na internete človekom, ktorý sa rád baví a vzdeláva, tentokrát sa mu stala nepríjemná situácia, z ktorej je nešťastný. Informoval o nej fanúšikov na instagramových príbehoch.

Niekto mu totiž ukradol účet na Facebooku, kde mal viac ako 140-tisíc fanúšikov. Na ňom sa začali šíriť rôzne videá pre dosiahnutie sledovanosti. To by sympatického Expla až tak netrápilo, až na fakt, že práve s týmto kontom bol prepojený aj instagramový profil jeho projektu, komixu s názvom Posledný follower.

A ten je jeho srdcovou záležitosťou. Nielen, že mu venoval množstvo času, ale s čitateľmi si vytvoril akúsi komunitu, ktorá ich spájala. Teraz musel založiť nový účet, kde od včera nazbieral takmer 5-tisíc ľudí.

Pozri si Petrove vyjadrenie k tomu, prečo je z tejto straty nešťastný

Zdroj: Instagram/expl0ited_

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News